cok mutsuzum

canım öncelikle böyle bir şeyi neden yapmış ona bir sor.mesela ben de erkek arkadasımın facebooktan bayanlarla konustugunu yakalamıstım,o zaman bizim aramızda cözemediğimiz sorunlarımız vardı ve nedenini sordum acıkca.bana dedi ki aramızda yasadıgımız meseleyi kimseye anlatamam,erkege anlatmak istesem,erkek benim gibi düşünür.bana senin gibi düşünebilmesi için,bu olayı kimsenin öğrenmemesi için bizi hiç tanımayan birine acılmak,yasadıgımızı anlatmak care bulmak istiyorum falan demişti.üstelik görüştügü kişi de evli ve cocukluydu,hatta ne yazdıgını falan da okudum ben,gayet normal seylerdi,art niyet olmadıgı belliydi ama yine de tavrımı koydum.beni anlamak istiyosan baskasına gitmene gerek yok bana sor dedim,bu konuda ne kadar hassas oldugumu bildiği için o da tamam dedi ve böyle bi şey yasamadık bir daha.bence canım sen sıkı tut derim ve mutlaka neden böyle bi şey yaptıgının nedenini öğrenmeye calıs.

Bak hayatım bende nişanlıyım haziranda düğünüm war allah başa vermesin ama ben olsaydım eğer inan yürütmezdim bu ilişkiyi eğer evlensen bile ne kadar sağlıklı olur sence bu ilişki sürekli sorunlar flan başın çok ağrır hem sevse yaparmı be bence ne kadar sevsende kimse vazgeçilmez deildir inan bana allah sabrını verir en doğrusu bitirmen :(

:seker:Bak canım hiç karıştırma kafanı boşver huylu huyundan asla vazgeçmez kendini daha çoookkk üzersin boşver sana kociş çooookkk üzme melek kalbini

Gerçekten sevmek karşılıklıdır canım benim hem o senin sevgini hakediyomu acaba etmiyo tabiki yapma ama kendine daha çok zarar verirsin yada annene ailene aç bu konuyu

öncelikle hepinize teker teker cok tesekkür ederim kızlar cok incesiniz.
afffedemiyorum rüyalarımda bile beni aldattıgını görüyorum pskologa gitmek istiyorum gitmemi istemiyor.beraber cözelim diyo. affettirmek için hergün hediyeler alıyo ansızın cıkıp yanıma geliyo süprizler yapıyo anladı tamam hatasını ama ben cok incinmişim we konustugu kızlar cok cirkin melekler gercekten facede buldum kızları.neden onlarla konusma geregi duydu nerde eksigim war diye düşünüyorum biyerde hata yapıyorumki oda baskasına kacıyo acık konusmak gerekirse cok kıskancım sizce cokmu sıkıyorum bunaltıyorum baska kızlarla konusuyor...
iyiki warsınız melekler
pskologa gidemiyorum ama pskologum sizlersiniz
sizi sewiyorum melekler gercekten iyiki warsınız.
çirkin diyosun bu işin çirkinlikle alakası yok ki dil mi güzel dilbermi güzel demişler

Geri