çok mutsuzum

Hayat ondan ibaret değil canruba. Önce can! Sen seni seven birini elbet bulacaksın. O zamana kadar da ufak tefek gönül kırıklıkları yaşayabilirsin. Acele etme, oluruna bırak hayatı ;)

Selam,
Ben almanyadan 24 yasinda bir bayanim ve cok mutsuzum. Henüz isim yok bir üniverste bitirmek üzereyim yakinda hayirlisi ile bir meslege baslayip ikisini kombinlemek istiyorum. Yalniz icimde eksik olan biseyler var. Bundan bir sene önce sevdigim erkege acildim ve bundan kisa süre sonra cikmaya basladik fakat iliskimiz uzun sürmedi birakti beni. Bi sene gecti ve onu hala unutamadim hayirsiz oldugunu bildigim halde bana dönmesi icin bütün dua uygulamalarini yaptim henüz bisey olmadi. Ama beni tek mutsuz eden o degil. Ben 24 yasimda issiz evde kalmis bir insan olarak etrafimda benden kücüklerin evlendigini görunce kendimi cok ezik hissediyorum hocbisey mutlu etmiyor beni artik hep odama kapanip aglamak istiyorum. Bana nolur yardim edin...
melaike sen daha 24 yaşındasın güzelim ne evde kalması, sakın öyle düşünme, ben 30 yaşındayım ve evli değilim ama asla evde kaldım diye düşünmedim, düşünmem de, kendine güven bitanem iş başvurularında bulun biyerde çalışmaya başla ki özgüvenin yerine gelsin, ve tatlım genç yaşının tadını çıkar emin ol o yaşlara bir daha gelmiceksin

Geri