1. olurmusence

olurmusence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında olurmusence tarafından paylaşıldı.

Uzaktan Egıtım 2.sınıfa gectım aynı zamanda YGS ye girerek örgün eğitim okumak ıstıyordum..Ikısını de aynı anda okuyup 3 senede 2 okul bıtırmek nıyetındeydım. Istedıgım bölüm degıl de alternatif olarak yazdıgım cıktı. Bölum konusunda pek bilgim yok ne yapacm bılemıyorumm:((( Ek yerlestırme hakkım da yok.Kafam cok karısık, stres yapıyorum :(

çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !.........Seni Çok Ama Çok SeviyoruM.........!

!.........Seni Çok Ama Çok SeviyoruM.........!

seniçokamaçokseviyorum Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya ?Konuş konuş konuş derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını....
  2. İşe ilk giriş tarihiniz çok ama çok önemli

İşe ilk giriş tarihiniz çok ama çok önemli

ssk giriş tarihi ilk işe giriş tarihi öğrenme ssk öğrenme ilk işe sorgulama sorgulama Emeklilik maaşının bağlanabilmesi için 3 şartın yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunların ilki sigortalılık süresi, ikincisi prim ödeme gün sayısı ve üçüncüsü ise yaş şartının sağlanmış olmasıdır. SSK’lılar (4/1-a) için sigortalılık süresi; ilk defa çalışmaya başlanan yani SGK’ya sigortalı olarak beyan...
  3. :SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

:SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

Pek büyük bi sorun olmayabilir ancak benim için çok önemli.. Saçlarım çokçabuk yağlanıyor :(( Ve bu durum canımı çok sıkıyorr.. Saçlarımı 3 gün yıkamazsam sanki 1 haftadır yıkamamışım gibi duruyor ve çok rahatsızlık duyuyorum.. LÜTFEN BANA YARDIM EDİİİNN.!!!! Önerilerinizi bekliyorumm.. :hasta:
  4. Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı! Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Uzmanlar, selin yanı sıra ani hava değişiklikleriyle yıldırım düşeceği uyarısı yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonuna kadar bahar yağmurları uyarısı verdi. Önümüzdeki 10 gün boyunca Türkiye'nin neredeyse tamamının yağış...

Sayfayı Paylaş