Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

S

Sksksk

Forum Okuru
Cok onemli yalvaririm cevap verin :(
Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin
Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik
Anlatiyorum nolur cevap verin :(
Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim cikarttik. Sonra elime aldim elime bosaldi ben wc ye gittim. Bu kismi hatirlamiyorum elimi bi suya soktum buyuk kismi gitti. Sonra bide vajinami da yikamak amaciyla elimi goturdum oraya sizce hamile kalma sansim varmi elimi suyla yikamistim ama. ?? Nolur yardim edin

Yani bu durumda tam olarak hamilelik olmaz yha, sen yinede ertesi gün hapı kullansaydın. Bu arada 18 yaşındayım diyorsun nası oluyorda bir kişi ile birlikte oluyorsun senin anan baban yok mu a guzum ya lütfen dikkat et böyle şeylere ya hamile kalırsan nolcak ? Yazık gerçekten çok yazık.

hamile kalma olasılığın var ertesi günü hapı tavsiye ederim ben de zaman kaybetmeden al derim bu işler belli olmuyor kimi zaman korunanlar da bile hamilelik olabiliyor

Ben yardiminizi almak icin soru sordum siz bi oh iyi olmus demediginiz kalmis tesekkurler

Tesekkurler adet oldum herhalde bir sorun olmaz degil mi ? Bir daha da boyle bir sey yapmam

Adet olduysan sorun olmaz ama bir daha böyle bir kuşkuya kapılırsan piyasada ertesi gün hapı olarak bilinen Norlevo diye bir hap var bunu kullanabilirsin. Çok sık kullanmanı tavsiye etmem tabi. Geçmiş olsun canım.

Geri