çok pişmanım çokkkkk

Ayyy benimde 2 tane cocugum var hicbir yorum yapamicam su anda.... tek dilegim Allah karnindakinin kaderini guzel yazsin insallah...:((

iyişallah iyi bir çocuk olur ama sakın aldırma evden kaç ne bileyim Allahın verdiği bir canı senin alman asla olmaz buna bencillik denir sen o kişiyle birlikte olurken bunları düşünecektin cnm aldırırsan sakın pişman olma çünkü son pişmanlık fayda etmezzzzzzzzzzzzz.

Cok pismanmis arkadas.1.2.3.4.5 beraber olurken pisman olmadinda hamile oldugunu duyuncami pisman oldun.Yazik yaa nefsinize hakim olamayip ne hallere dusuruyosunuz kendinizi.Karsi taraf erkek guzelim ona hic bisi olmaz olan sana olur.Hamile kal bide bebek aldir.Zaten o bebek alincak cunku o adam bebegine sahip cikmaz .Adam evli 19 yasinda kizla beraber oluyo. erkeklerin umrunda degil dunya sen kendi basin caresine bak ..ailem beni vurur demis bak bak ailenden korksan boyle bi halt yemezdin.Cocuk buyuse o cocuk sana hesap sormazmi benm babam kim ailem nerde ozmn ne yapcaksin.Ne akil ya bekar biri bile olsa insan kendine sahip cikar insn kocasindn emin degil kalmiski evli bir adamdan medet beklemek .simdi adam karsini bosar seni alir oylemi nefsine hakim olsaydin simdi kara kara dusunmezdin. bebeginin gelecegini saglaycaksan dogur :)

ne kınamak isterim ne ayıplamak ne de büyük konuşmak isterim çünkü ben de daha 19 yaşındayım.her insan hata yapabilir ve hataların da bedeli vardır fakat bu hataları yapanda bedelini ödeyende bizleriz. ah be arkadaşım bir kere bile değil defalarca birlikte ol hamile kal ve şimdi ne yapcağım deyip bedelini de karnındaki çocuğuna ödet bu hanın bedeli böyle ödenmez yazık değil mi o doğacak günahsız yavrucuğa doğsa sana sormaycak mı babası sahip çıkmasa babam nerede neden bu hatayı yaptın diye ya da doğurmasan aldırsan rabbim sormayacak mı benim verdiğim canı sen öldürdün cinayet işledin diye rabbim en doğr yolu göstersin sana bir daha bu htaya düşmezsin inşalah ve rabbim bizleride nefsine hakim olamayan kullrından eylemesin !!

ya neden tam tanımadın ki adamı ve en büyük sorun kızlığın gtmiş ve ve ve üstüne üsttük hamilesin. 19 yasıındasın sen daha çocuk değilsin. 12345 defa giderken sorun yok hamile oluncamı sorun. o bebeğin çook büyük bi günahı olcak sana değil o adama da günahları geçecek... ben sanada acımıorum gerçekten o bebeğe acıorum. çook yanlışsınız. ailen duysa ne kıyametler kopar eminim ve zina yapıosnuz adam evli çocukları anam sen hiç mi tanımadın adamı annlamadm ya.

Geri