gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Çok Şık Bir Tepe Topuzu Yapılışı Resimli Tarif

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tepe topuzu tepe topuzu nasıl yapılır


  Sevgili melekler, havalaın hayli sııcak gittiği şu günlerde en kolay yapılan ve en kullanışlı saç modeli herhalde topuzlar. Saçı uzun melekleimize ve sayın misafirlerimize resimlerle tepe topuzu nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız..:)


  [​IMG]

  Havalar çok sıcaksa sesi bir tepe topuzuyla hem rahatlayın, hem de stilinizi canlandırın. Şimdi bu şık modeli nasıl yapacağımızı öğrenelim.


  [​IMG]
  Saçınızı başınızın tepe noktasından atkuyruğu yapın.

  [​IMG]

  Örgümüzün hacimli görünmesini istediğimiz için orta noktasını belirleyin.

  [​IMG]

  Sonra da bir tutamı hem akuyruğunu kapatmak, hem de hacimli topuz için taban oluşturması için dolayın.

  [​IMG]

  Saçınızı daha sonra üç tutama ayırın.

  [​IMG]

  Bunlardan birini öreceğiz.

  [​IMG]

  En soldakini de deniz kabuğu gibi açılan bir burgu yapmak için kullanacağız. Saçınızı yukarı doğrukaldırın ve bombe oluşturacak şekilde aşağıdan tutturun.

  [​IMG]

  Topuzumuz bu aşamada böyle görünüyor olacak.

  Önce örgüyü, onun üzerine de kalan son tutamı dolayın.

  [​IMG]
  İşte muhteşem topuzunuz hazır!

   
Çok Şık Bir Tepe Topuzu Yapılışı Resimli Tarif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yapılışıyla çok şık bir etol modeli

  Yapılışıyla çok şık bir etol modeli

  etol modelleri ve yapılışı etol modelleri yapılışı etoller Etole 70 cm. zincir çekerek başlayın. Üzerine artırarak ayrıntıdaki örneği yapıp devam edin. 38 cm sonra tamamlayın. Başlangıç yerinden yaka ilmeklerini alıp örneği 4 sıra örerek bitirin.
 2. Ayıcık Tarifi Resimli yapılışını yazın

  Ayıcık Tarifi Resimli yapılışını yazın

  Ayıcık Tarifi Resimli - Melekler sizden yine bir tarif daha istiyorum Ayıcık Tarifini yazmanızı rica ediyorum ve mümkünse detaylı bir şekilde yapılışını yazın.
 3. Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

  Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

  saç örgülü panço modeli saç örgülü panço yapılışı Sevgili melekler, kullanışlı ve şık olmaları sebebiyle bayanlar tarafından sıkça tercih edilen panço modelleri anlatımlarına devam ediyoruz. Az önce paylaştığımız opera panço modelinin ardından bu kez saç örgülü panço yapılışı ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda ki makalemizden sizlerle paylaşıyoruz.. :) YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248...
 4. Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı

  Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı

  Dedem Küstü Nasıl Yapılır Ev Yapımı Dedem Küstü Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere lezzetli mi lezzetli kurabiye tarifi sunuyor ve dedem küstü tarifi veriyoruz. İşte size tadı da adı da farklı bir lezzet dedem küstü yapılışı Melek'lerim:) Malzemeler : 250 gr. margarin 100 gr. kuş üzümü 1 su bardağı susam 500 gr. un 150 gr. pudra şekeri...
 5. Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

  Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

  Ispanaklı Kek Tarifi Resimli Ispanaklı Kek Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce yumuşak kek nasıl yapılır anlatmıştık. Bu gün ise hem yumuşak hem de çok lezzetli ıspanaklı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyor ve ıspanaklı kek tarifi edinmek isteyen tüm üyelerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Malzemeler 3 yumurta, 2 paket...

Sayfayı Paylaş