Etiketler:
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Çok Şık Cam Dekorları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

cam modelleri cam dekorları dekorlu çeşitleri dekoratif camlar
    Bu dekoratif camlar sayesinde evlerimiz çok şık olacak kızlar :) Artık evim biraz farklı olsun diyen haımlar camlardan başlayabilirler. Gül desenli,piramit desenli, gökkuşağı desenli, yaprak desenli... Değişik ve şık motiflerle donatılmış :) Umarım beğenirsiniz meleklerim :tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Çok Şık Cam Dekorları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Camlarda uygulayabileceğiniz şık bir dekorasyon örneği

Camlarda uygulayabileceğiniz şık bir dekorasyon örneği

Dekorasyonda farklılığı seven ve artık görmekten sıkılmış olup eski eşyalarına farklı bir hava getirmek isteyenler için hoş bir fikir bu fikirden yola çıkarak sizde dekorasyonda kendi fikirlerinizle yeni değişik tarzlar üretebilirsiniz Malzemeler Çelik paravan konstrüksiyon Alüminyum plaka Makas Şekil vermek için ince tel Mavi-gri sprey boya Birkaç metre ince tel Sağlam bir...
  2. ev dekorasyon örnekleri (çok şık)

ev dekorasyon örnekleri (çok şık)

ev dekorasyon örnekleri şık ev dekorasyon örnekleri döşeme küçük dekorasyonu sizlere birbirinden şık ve lüks olan ev dekorasyon örneklerini sunuyorum.. evini yenilemek isteyenlere umarım yardımcı olur:)
  3. Çok şık davet salon dekorasyonları

Çok şık davet salon dekorasyonları

Davet salonu dekorasyonu düğün mekanı dekorasyonu düğün yada lutlama yapılan mekanların şıklığı önemlidir. Balo salonu dekorasyonu ne kadar şık olurda mekan o kadar değer kazanır. bu salon dekorasyonları da gerçekten çok lüx ve şık olmuş. Böyle düğün salonunda kin evlenmek istemez.
  4. Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık

Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık

mermerli banyo dekorasyonu Duş örneği Duşkabin modeli yerine kullanılam mermer kabinli duş örneği oldukça farklı ama hoş duruyor. Siz de böyle bir banyo dekorasyonu dekore edebilirsiniz. Farkınız belli olur:)
  5. Harika çok şık ev dekorasyonu

Harika çok şık ev dekorasyonu

bu konu;ev dekorasyonu,çok şık ev dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler vermektedir Profit Neşet Güne iç mimarlık tarafından projelendirilen bu çok şık evi sizlerle paylaşmak istedim meleklerim.Eve bayıldım,dekorasyonuna hayran kaldım..Nasıl bir işçiliktir,nasıl bir kadının hayalindeki evi böyle projelendiriyorlar vallahi helal olsun..Ev hem çok ihtişamlı , geniş hemde dekorasyonda...

Sayfayı Paylaş