Etiketler:
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    0

çok şık cüzdan modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

şık cüzdan şık cüzdanlar cüzdan modelleri en cüzdanlar [​IMG]

[​IMG][​IMG]

çok şık cüzdan modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüzdan  modelleri

Cüzdan modelleri

Küçük hanıma da zarif bayana da cüzdan modelleri..
  2. Çok şık abiye modelleri

Çok şık abiye modelleri

çok şık abiye modelleri uzun şık abiyeler Uzun abiye modelleri tercih ediyorsanız sizler için en son modellerde ve renklerde 2010 uzun abiye elbise modellerini paylaşıyorum
  3. Cüzdan severlere cüzdan modelleri

Cüzdan severlere cüzdan modelleri

cüzdan modelleri Bayanlar çarşı pazar gezerken heralde çoğunuz çanta kullanmayı sevmiyorsunuzdur.Pratik olarak çanta yerine cüzdan kullanıyorsunuzdur.Peki şık olsun ister misiniz.Melekler Bakın burda sizlere göre tarz modeller var seç beğen... çantadan farkı yok dimi
  4. Şık bayan cüzdan modelleri

Şık bayan cüzdan modelleri

cüzdan renkli cüzdanlar şekilli cüzdan modelleri konumuzda.Bayan olmak zordur kendimden biliyorum asla kullandığım çantalarımın içi düzenli olmaz, fil yavrusunu kaybetse bulamaz o derece dağınık, birde paralar var ki her cepten bir lira çıkıyor :utan:,kocaman çanta modeli olunca elimize geçeni içine dolduruyoruz.(geçenlerde pazara çıktım (bir daha çıkmam rezil oldum :tsk:) alışveriş yaparken...
  5. Çok Şık Şamdan Modelleri

Çok Şık Şamdan Modelleri

Birbirinden Şık Şamdan Modelleri Farklı Şamdan Modelleri 2014 Şamdan Modelleri Birbirinden farklı şamdan modelleri ile yemek masalarınızda romantizm yakalamak ister misiniz? Özellikle misafirleriniz için hazırladığınız özel masaları renklendirecek şamdan modelleri ile dikkat çekici masa düzenleri yaratabilirsiniz. Şamdan modelleri son dönemlerde sıklıkla kullanılmaya başlayan modeller...

Sayfayı Paylaş