Çok şık gelin ayakkabısı modelleri 2017

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Çok şık gelin ayakkabısı modelleri 2017
Gelin olmak her genç kızın hayalidir. Gelin adayları düğün öncesi gelinlik , ayakkabı ve gelin çiçeği modeli arayışına geçerler. Bu arayış düğünden aylar öncesin den başlar. Düğün gecesi kusursuz güzellik için ayrıca saç tasarımları denenir. Tatlı telaşla birlikte heyecan dorukta olur. Bir gelinin gelinliği kadar ayakkabı seçimi de önemlidir. Hatta en önemli detay diyebiliriz. Çünkü gün boyu bedeni taşıyacak ayakkabının şıklığı yanın da konforu da önemlidir.Gelin ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken ilk detaylar dan biri ayakkabının gelinlikle olan uyumudur. İkinci detay ise gelin ayakkabısının tabanının yumuşak ve jel dokulu olmasıdır. Ayakkabının bu özelliği ayak ağrınızın önüne geçicek ve konforunuzu sağlayacaktır. Üçüncü detay ise gelin ayakkabısı seçerken damat adayının boyunu da dikkate almak gerekir. Çok yüksek ayakkabı damattan daha uzun görünmenizi sağlar ve buda hoş bir görüntü oluşturmaz. Gelin ayakkabısın da ideal topuk ölçüsü 8 cm i geçmemelidir.

Şayet yüksek topuk yerine düz babet tarzı ayakkabı seçecekseniz dantel ve inci detaylı olan ayakkabıları tercih edebilirsiniz..Günümüzde özel olarak gelin ayakkabısı tasarlamak mümkün.Hayalinizde ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Ayrıca son bir kaç yıldır renkli gelin ayakabıları, resimli gelin ayakkabıları çok popüler. Bir çok gelin adayı bu ayakkabıları fotoğraf çekiminde tercih etmektedir. Oysa düğünde giymenin de hiç bir sakıncası yoktur. Kişisel tercihlerinize sınır koymayın.

Son yıllarda gelin ayakkabısı modellerin de hayli bir çeşitlilik söz konusu . Dantelli,taşlı,incili, baskılı gelin ayakkabıları dönemin trendleri . En çok tercih edilen gelin ayakkabısı evlilik tarihinin basılı olduğu ayakkabılar. Bu ayakkabılar sipariş üzerine tasarlanıyor. Gelin ayakkabısın da ayrıca en çok tercih edilen dantelli modeller. Gelinliğiniz dantel detaylı ise dantel tasarımlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Şimdi sizlere 2017 nin en şık gelin ayakkabısı modellerini sunuyoruz. Bu modelleri inceleyerek ilham alabilir, gelin ayakkabısı seçimin de fikir edinebilirsiniz..


gelin ayakkabısı 0.jpg
gelin ayakkabısı 1.jpg
gelin ayakkabısı 2.jpeg
gelin ayakkabısı 3.jpg

gelin ayakkabısı 4.jpg
gelin ayakkabısı 5.jpg

gelin ayakkabısı 6.jpg

gelin ayakkabısı 7.jpg

gelin ayakkabısı 8.jpg

gelin ayakkabısı 9.jpg
gelin ayakkabısı 10.jpg
 
Üst