Çok şık mutfak tasarım modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Çok şık mutfak tasarım modelleri
bu konu;mutfak mobilyaları hakkında,modern mutfak mobilya modelleri hakkında bilgiler vermektedir

Mutfak bayanların günün en çok sattlerini geçirdiği bölümdür.Artık günümüze mutfak demek kadın demek değildir,bir çok erkekte mutfakta olmaktan ve sevdiklerine özenli yemekler sofralar hazırlamaktadır.
Yemek pişirmek, yeni tarifler denemek, en sağlıklı diyet yemeklerini hazırlamak, en özel misafirleri ağırlamak; kısacası hanımların hünerlerini sergiledikleri en anlamlı mekan, mutfaktır.
Aydınlık ortamlar için, açık renk dolaplar seçerek ortamınızı ferahlatabilirsiniz. Eğer çalışan bir kadınsanız, siyah renk seçimi kesinlikle yanlış bir seçim olacaktır. Görünümü her ne kadar asil ve şık olsa da, kullanım açısından oldukça zordur.
Temizliği ve kullanımı açısından hassasiyet gerektiren siyah renk mutfak dolapları nadir tercihler arasındadır.İşte sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel mutfak dekorasyon modelleri

m5-21f.jpg

m10-18f.jpg

m-17b.jpg

m1-1f2.jpg

m2-83.jpg

m4-3c0.jpg

m6-2d.jpg

m9-16a.jpg

Semüj şu anda lojmanda oturuyorum.Kendi evim o kadar güzelki kiraya verdim tam 220 metre kare büyüklükte aha lojman 90 metre kare inan büyük evin işi bitmiyor canım ama çok küçükte güzel değil..Her şeyin normali iyi hele mutfak kocaman oldumu 3 gün oranın işi bitmez valla

tatlım evet benim mutfağımda büyük ve gerçekten büyük mutfaklar oldukça kullanışlı oluyo ama malesef ben kiracıyım inşallah kendi eviminde mutfağı büyük olurr :)

vayyyyyyyyyyy süpermiş bunlar benim mutfağımda büyük dolaplarıda öyle bende seviyorum mutfağımı ama kiracaıyız nede olsa ama ev almak nasip olursa büyük mutfaklı ev almak istiyorum :)

Geri