Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Çok sinirleniyorum öfke ile ilgili hadisleri istiyorum var mı ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Öfke ile ilgili hadisler hangileri arkadaşlarım. Lütfen bana hadislerin tam içeriklerini atın yada buraya yazın allaşkına lütfen. Belki o hadisleri okuyarak biraz olsun sinirlerimi yatıştırabilirim. neden böyleyim kafayı sıyırmak üzereyim yardım edin lütfen yardım ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz, Büyüklerimiz bile dememişler mi öfke ile kalkan zarar ile oturur diye :) İslamiyette de öfkelenme hoş karşılanmamıştır.Hatta kendisinden öğüt isteyen bir kişiye Peygamberimiz Resulullah 3 kere ''Öfkelenme!'' diyerek aynı öğütü vermiştir.Size forumumuzda bulunan Öfkelenme Üzerine Hadisler adlı konumuzu incelemenizi ve kendinizi kontrol altına almanızı tavsiye ediyorum :)
   
Çok sinirleniyorum öfke ile ilgili hadisleri istiyorum var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. çabuk sinirleniyor öfkenize hakim olamıyorsanız......

  çabuk sinirleniyor öfkenize hakim olamıyorsanız......

  çabuk sinirlenmek çok çabuk sinirleniyorum nefsine hakim olmak için dua çok sinirleniyorum ne yapmalıyım ne yapmalıyım Öfke ruhsal ve bedensel olarak insana zarar verir.İnsanlar bu zamanda çok çabuk öfkeleniyor ve zararınıda kendisi görüyor.Neler yapabiliriz peki? Efendimiz (s.a.v); "En büyük zafer savaş meydanlarında kazanılan değil insanın nefsine öfkesine hakim olmasıdır."...
 2. Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

  Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

  Asit yağmurları ile ilgili slagonlar bu yağmurlar hakkında yani varmı öyle sloganlar arkadaşlarım.
 3. öfke ile ilgili şiirler

  öfke ile ilgili şiirler

  çok öfkeliyim çoook bunu en iyi sevdiceğime şiir ile ifade edebileceğim hususuna karar verdim. Ama aklıma da birşey gelmiyor yazma özürlüyüm ne yapayım:) Bana öfke ile ilgili güzel şiirler gönderirseniz sevinirim.
 4. cehennemlik kişilerle ilgili hadis var mı sitenizde ?

  cehennemlik kişilerle ilgili hadis var mı sitenizde ?

  Cehennemliklerle ilgili olarak söylenmiş hadisler var mı sitenizde acaba ?
 5. Uzaylılar var mı Kuran'da uzaylılar ile ilgili ayet vs var mı

  Uzaylılar var mı Kuran'da uzaylılar ile ilgili ayet vs var mı

  Uzaylılar var mı Kuranda uzaylılar ile ilgili bir sorum olacak öncelikle Merhabalar arkadaşlarım. Ben, kesinlikle uzaylıların olduğunu düşünen ve bilimsel olarak yapılan açıklamalar ile bunaa inanan birisiyim. Özellikle sirus türkiye başkanı Haktan bey'in yaptığı ve Cansu Canan ile yapılan tüm programları izledim. Bunun haricinde eşimle birlikte uzay gemisi görmüşlüğüm var saçma gibi gelecek...

Sayfayı Paylaş