1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı

  Konu, 'Genel Hobiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  kitap okuma yastığı kitap kılıfı

  Evde koltuğunuza yaslanıp kitap okurken şöyle dizlerinizin üstünde yumuşak bir yastık olması iyi olur değil mi melekler ? Ya da pikniğe gittiniz ve bir kenara çekilip kitap okumak istediniz. Ancak esen o hafif rüzgar bir türlü rahat vermiyor ve sayfalar karışıp duruyor. Siz en iyisi bizi dinleyin ve bir kitap okuma yastığı yapın kendinize. Hem de yapımı çok basit. Küçük bir yastık alın ve kenarlarına kurdeleden bantlar dikin. Kitap okuma yastığınız hazır bile :tik:


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   
Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri

  atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri

  Merhaba, bir araştırmam için bana atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri lazım varsa yardımcı olur musunuz teşekkürler.
 2. Şirin Çocukların Odalarına Şirinler yastıkları

  Şirin Çocukların Odalarına Şirinler yastıkları

  Çocuk yastıkları Şirinler yastıkları Çocuklar için o kadar güzel şeyler yapıyorlar ki. Benim de gördükçe hep içim gidiyor. Allah nasip eder de çocuğumuz olursa, odası süsten geçilmez hale gelir heralde. Ben ne görsem beğenip alırım sanırım. Mesela bu şirinler yastıkları da çok şirinler; Bu şirin yastıkların her birinin fiyatı 20,90 TL. Satın almak isterseniz evim.net sitesini...
 3. Şirin Seyahat Yastıkları

  Şirin Seyahat Yastıkları

  Şirin Seyahat Yastıkları Dekoratif Yastıklar Bu şirin seyahat yastıkları arabanıza çok yakışacak.Bu dekoratif yastıklarla hem boynunuzu koruyacak hem de rahatlık ön plandaa olacak meleklerim.

Sayfayı Paylaş