çok utanmıştım :)

slma

Yeni Üye
Üye
çok utanmıştım :)
saha liseye yeni başlamıştım ilk başlarda klasik ayakkabı mecbrydi kantin okdar kalabalktı ki yer bulmak çok zordu bn arkadaşlarımla birlikte yemeğimi almış yer bakarken birileri kalkmtı kantinin yerleride fayanstı çok kaygan .d tam koştum yer kapmak için otrydm bi arkıj altımdan bi çkti sandalleyi bn ayakkları tavana diktm resmn herkez bana bakıo tam karşıdada erkkler otruodu hepsi birden bi gülmeye başladılar tenefs boynca otrdgm yerden kalkamadm. aynısını arkıma yapmayı düşndm fakat onu yaparsam üzülücğmi dşndm oyzden yapmadım çok utanmıştım ama o gn ...:D:D

Herkezin bir dusme anisi var sanirim,ben Ankara nin karli havalarina bayilirdim ve hic dusmedim diye ovundugum bir gun,pes pese dusen insanlar kervanina katildim,okul cikisi kizilay a dogru giderken ben bir tarafa kitaplar bir tarafa gittik,yardim ettilerde kalktim ama utanmadim, neden mi,cunku o sene cok kotu buz olmustu ve dusen sayisi coktu,bana yardim edenlerde elbet dusmustur dedim.Ayrica tv de de dusen insanlar vardi haberlerde,iyiki ben onlarin arasinda haberlerde yoktum.

.d.d.d.d oda güzell senn utanmammn normall bnce dşn sayısı fazla olduğu için cnm xD

ben de lisede koşarken hızımı alamayıp merdivenlerden bi basamak iki basamak 3 basamak çaktırmamaya calısıorum derken duvara tosladım..arkadaslar gülerken ve ben hala şok halinde yerdeyken almanya hocam gelip azarladı bi de ne işin var senin orda die :)

saçma ama gerçek :)

genel olarak hatırladığım, okul yıllarıma ait..erkek öğretmenlerimize aşık oluyoduk..platonik. :D Sonra da evlenin ce nefret edioduk.. onlardan ( tavşan dağa küsmüş,dağın haberi olmamış misali ):piha:

bnde çok fena düşmüştüm hiç unutamıyorum çok köötü bi durumdu o zamanla ama sonra komik bi anı oluyo sadece

:) BEn Normalde Arklar olsa düşssen filan utanmam Ama eski sevgilimin Önünde bisikletten Düşmüştüm bide Kavga ettm Arklar vardı yanımda kaldırcak kimsede yok rezil olmuştum rezill :D

Geri