1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Çok zarif gelin ayakkabıları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gelinlik altı ayakkabı modelleri gelinlik altı ayakkabılar Evlenecek olan tüm gelin adayları için tıpkı giyeceğiniz hayatınızın bu en özel gününe yakışır gelinlik altı ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]AYYYYYYYYYY BU İKİSİNE BAYILDIM GİYMEK İÇİN İLLA GELİNMİ OLMAK GEREK...

Çok zarif gelin ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel ve şık gelin ayakkabıları

çok güzel ve şık gelin ayakkabıları

babet gelin ayakkabıları gelin ayakkabısı babet gelinlik babetleri babetleri şık gelinlik ayakkabıları Türkiye’nin en iyi gelinlik ve modacıları ile birlikte çalışan Divan Kundura ; en özel gecenizi hem şık hem de rahat geçirebilmeniz için harika bir koleksiyon hazırladı. Gelinliğin kumaşı, rengi aynı zamanda sizin zevkinize göre tasarlanan gelin ayakkabıları; düğün sonrasında da rahatlıkla...
  2. Bu Gelin Ayakkabıları Çok Güzel

Bu Gelin Ayakkabıları Çok Güzel

gelin ayakkabıları, 2011 sezon, evlilik, taşlı ayakkabı, modellerini buradan bulabilirsiniz Bu şık gelin ayakkabıları siz meleklerle paylaşıyorum. Ben çok beğendim bakalım sizlerde beğenecek misiniz?
  3. Çok zarif Örgü Gelin Şal Modelleri

Çok zarif Örgü Gelin Şal Modelleri

Şal modelleri mevsim geçişlerin de olduğu kadar kış ayların da ev gezmelerinde de bayanlar için çok kullanışlı bir model olarak yer almıştır. Kış ayların da evlenen gelin adayları için de tercih edilen örgü gelin şalı modelleri, dekolteli gelinliklerin üzerine dış ortam da giyilerek gelin adaylarını havalara karşı koruma altına alırken gelinliği de tamamlayan şık bir aksesuar olarak da yer...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş