çokkk bunalttı

canım allah yardımcın olsun......babayla ilgili oldugunu sanmıyorum çünkü siz onla hep birliktesiniz..tabi özlüyordur ama bu kadar hırçınlıgın tek sebebi kesinlikle ona baglı degildir...oğlunuzun enerjisini farklı şeylere yönlerdirseniz 4 yaşındaki bir çocugun yapabillecegi aktiviteler nelerdir pek bilmiyorum ama..annesi olarak oğlunuza en uygununu siz bilirsiniz..bir uzmandanda yardım alabilirsiniz...şimdiden kolay gelsin

ahh bizim meleğimiz ahh annem derki atsan atılmaz satsn satılmaz .. bende cocoukken senın bu anlattıgın gıbıymısım agacıntepesınden ındıremeslermıs bende babasız buyudum ve senın anlatıklarını ılk okurken babamız uzakta dedın ya tamam dedım konu anlasıldı sımdı babamın yoklugunu annmden ve etrafımdakıleden cıkarıyordum bu hosuma gıdıordu annmın babam yok dıe ustume dusmesı benı ayrı sımartıyordu senın cocuk cinn gibi valla sölim bence bunları bilinçli yapıorr çok düşme ustune bu araalr bıde öle dene ama tabıı boşta bırakma düşme oglum canın yanar de 1 kes baktın dınlemıyor bırak düşşün yaksın canını bıda düş desende düşmes o sen düşünme hiç bunları..

evlat yetistirmek gercekten cok zor benim ablaminda senin anlattigin gibi bir oglu var 9yasinda ablam artik ne yapcagini sasirdir cok terbiyesiz durup dururken yaninda kim olursa olsun vuruyor küfür ediyor ama ben bu konuda ablama kiziyorum neden mi ablam belki farkinda olmadan da olsa onu simartiyor her istedigi oluyor uyariyorum abla bak sen böyle yaptigin icin bu cocuk böyle diyorum ama yanlis anliyor arkadasim sanada sunu söyleyebilirim ceza ver aglasin üzülsün eninde sonunda seni anlicakti evlatlarimizin düzügün yetistirmek icin bazen ceza vermemiz gerekiyor bazi seylerden mahrum kalmasi gerekiyor allah yardimcin olsun cnm ol sabir versin ins

Geri