1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cölde yapilmis süper bir Hotel...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Cölde yapilmis süper bir Hotel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper Bir Reklam Stratejisi

Süper Bir Reklam Stratejisi

Bu Levi's'ın dini bayramlarımızdan birinde sanıyorum Suudi Arabistan'da reklam panolarına koyduğu bir afiş... Afiş çok beğenilmiş...
  2. Süper bir konusma icin

Süper bir konusma icin

1- Erken başlayınBir konuşma yapmak zorundaysanız, daha sonra değil, hemen işe başlayın. Hazırlanmak için ne kadar çok zamanınız olursa, kendinizden o kadar emin olursunuz. 2- Dinleyicilerinizi tanıyın KİME konuşacağınız hakkında bulabildiğiniz kadar bilgi edinin. Dinleyicilerinizin ortak özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyleri nasıldır? Bu tür sorulara ne kadar çok yanıt bulabilirseniz,...
  3. Biz (süper bir şiir)

Biz (süper bir şiir)

süper şiirler süper bir şiir uslanmam şiir Bu harika şiiri sizler için resimlendirdim meleklerim.... * * * * * * *
  4. Süper Bir Çarpım Tablosu

Süper Bir Çarpım Tablosu

çarpım tablosu göster çarpım tablosu 100 e kadar büyük resmi resimli İlkokuldayken öyle büyük bir derdim öyle büyük bir derdim vardıki sormayın.Çarpım tablosu,alfabeyi bile bundan daha rahat ezberlemiştim.Matematik derslerinde hoca beni kaldırmasın diye iyice saklanırdım.Ama inadına hep beni kaldırırdı.Ama nihayet ögrendim. 2’ ler BESLENME 1x2=2 hani çorabımın teki? 2x2=4 ekmeğin üstünü ört...

Sayfayı Paylaş