Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Collezione 2010 ilkbahar bayan modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

collezione saat çeşitleri collezione hırka modelleri hamile giyim bayan saat modelleri Collezione 2010 bayan ilkbahar koleksiyonu ve modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy geçen gittim ya collezione ye aman amn amn güzel ürünler vardı :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    bu [​IMG] ve[​IMG]buna bayıldım :)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Evet collezione her zaman alışveriş yaptığım mağaza mükemmel ürünleri var.Ama benim tercihim sezon sonlarında gitmeniz 3 ürün yerine 5 alırsınız indirimde:D

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Gömleği beğendim bugün gidip bi Collezione'ye bakıyım :D

Collezione 2010 ilkbahar bayan modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Collezione 2008 ilkbahar - yaz koleksiyonu

Collezione 2008 ilkbahar - yaz koleksiyonu

collezione parfüm collezione parfümleri weekendo parfüm kıyafetleri weekendo Collezione 2008 ilkbahar yaz sezonu için beş kategoriden oluşan farklı bir koleksiyon hazırladı. El dino, Weekendo, Turko loko, Fiero loko ve Mito ile farklı beğenilere sahip tüm müşterilerimiz aradığını rahatça bulabilecek. El Dino; İş yaşamında kullanılabilecek şık tasarımlarıyla 27 yaş ve üstü için ideal bir seçim....
  2. 2010 Collezione Kazak Bolero ve Hırka Modelleri

2010 Collezione Kazak Bolero ve Hırka Modelleri

2010 kazak hırka modelleri collezione hırkalar collezione kazak hırka modelleri Ünlü marka Collezione'ne oldukça şık ve uygun fiyatlara satılan 2010 kış koleksiyonunda bulunan kazak, hırka, süveter ve bolero modellerini beğeninize sunuyorum arkadaşlarım :tik:
  3. 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri

ipekyol 2011 ilkbahar yaz 2010 ilkbahar/yaz İpekyol modelleri birbirinden şık ve rahat modellerden oluşuyor.Sizlere yepyeni koleksiyondan örneklerle başbaşa bırakıyorum.
  4. LCW 2010 ilkbahar bayan modelleri

LCW 2010 ilkbahar bayan modelleri

lcw ayakkabı modelleri 2010 lcw ayakkabı modelleri LCW ilkbahar bayan koleksiyonu yine her zamanki gibi biz bayanların rahatlığını ve şıklığını ön plana çıkaran bir koleksiyon hazırlamış.Birbirinden güzel parçaların yer aldığı bu yeni sezon koleksiyona şimdi birlikte bir göz atmaya ne dersiniz=)
  5. Collezione 2010 ilkbahar erkek giyim modelleri

Collezione 2010 ilkbahar erkek giyim modelleri

collezione ürünleri erkek collezione erkek giyim 2010 2010 giyim ürünleri Collezione 2010 erkek giyim modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum genç kesimin tercih ettiği collezione ürünleri yine herzaman ki gibi çizgisinden ödün vermeyerek şık sportif ve rahat modeller tasarlamış

Sayfayı Paylaş