Converse ayakkabı temizliği

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Converse ayakkabı temizliği
converse temizliği beyaz ayakkabı nasıl temizlenir beyaz converse nasıl temizlenir temizleme
Arkadaslar converse ile ilgili size söyleceğim sunlar :
Eger beyaz converseniz varsa bu conversi sabunla(bildiginiz el sabunu)ile kullanmadıgınız bir dis fırcasını ve bir bezi ıslatın dis fırcasını sabuna sürün ve conversinizi dis fırcasıyla temizleyin
sonrada ıslattıgınız bezle sabunu uzerinden silerek alın...bu kadar basitt(denenmiştir)... :)

ya güzel fikir Allah'ım beyaz kulanmak bir işkence derdim hemen kirleniyo ya ben direk yıkardım hatta isim vermeyeyim annemin makinede kullandığı leke çıkarıcıyı bile döktüm üstüne :hhh: tesekkürler cnm

:) beyaz ayakkabıyaa bayılırrrım.. kendime buaralar nike almayı dusunuyorum ama indirim bekliyorum... mağazanın yapacagı yuzde eli indirim ardındanda ayın sonu indiriminide ekleyip çok ucuza kaliteli bişey almak istiyorum.. hayırlısı bakalım.... eger alacagım beyazz olursa bunu o ayakkabımdada denemek istiyorum elimden geldiğincede burda yazarım sonuclarını....

Ben kirlendiği zaman çamaşır makinesine atıyorum ama senin dediğin yöntem daha pratik deniycem
Teşekkürler

Geri