çoooook güLeeceksinizz :D:D

*AyLinciK

Yeni Üye
Üye
çoooook güLeeceksinizz :D:D
seLam arkadaşLar benm bi derdim var o da little :D:D little noldu basına bişey mi geldi deden mi bişey yaptı niye konu açmıosun artıkkkk :grev: ben elimdeki örgüyü bırakıp m.m gelip dert köşesine tıklıyorum ama o da neeee sen konu açmamassın :abo: sonra sessiz dolu bakışlarlan chatbaksa'na ya geçiyorum hahaha pıçak mı çekildi nolduu nolur sesss verr littleeeee. hahaha little

ALLAH seniii...
Ona hergün yüzlerce soru sorup link istediğim ve bıkmadan belki içinde yineeeeee mi diye geçirip bana kızan ama ne olursa olsun belli etmeyen SAYIN CEMOŞuMa
ÜyeLiğimde sorun oLduğu bana pm atan bnm bu pm ye görmemem ve bianda nickim değiştirlen ve aniden siteden atılan bidaha giriş yapamadğm için tüm konulara kaytsız üye olarak benii alııın yazmam ve banlanma korkusu yasatan 20 dk SAYIN TONTON yani TİTAN ABLAMınn (kendisi şahsi olaraktan çok gençtirrr:D:D)
Hayat bilgisinde keremin sevgilisi rüya olan ve burdaki adminimizin adının RÜYAM olmaktan bnm aklıma hep öteki rüya gelmesi SAYIN RÜYAM
ve diğer tüm m.m üyelerimizin
VE ASIL BOMBA GELİORRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Namıyla ün yapmış fitliğiyle konuşulan ne kdr balık etli ne kadar kemikleri iri olsa dahiii hep tığ gibi olan SAYIN SADMİN BUBAMIZIN
basından eksik olmaaa sen little melekkkk amin hahaha şimdi hepiniz amin demiş bulunuosunuz hahaha:haha:

SaoL abLcımm. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sen gayet gençsin şimdi titandan tintan dan tintandan da tonton abLa geLdi ama yakıştı tontonnn abLAmmm hahaha

Sahi litle nerede yahu, dedesi netimi kesti acaba :) Kız sürekli dedesinden dertliydi, dede dede ne yaptın litleye :D

Dert köşesinde bu kadar neşeli ve tebessüm dolu bir konuyu görmek, doğrusu çok iyi geldi :) Little duysun seni Aylin :D:D:D:D

Sahi litle nerede yahu, dedesi netimi kesti acaba :) Kız sürekli dedesinden dertliydi, dede dede ne yaptın litleye :D

Dert köşesinde bu kadar neşeli ve tebessüm dolu bir konuyu görmek, doğrusu çok iyi geldi :) Little duysun seni Aylin :D:D:D:D

çook doğrusunuz sayın rüyam admiinm ben de kaç gündür kendimi harab ettim ne kadan güzel bizi eğlendiriodu güldürüyodu littleeee duy sesimiiii hhahahaha

begendimm :D:D hakkat litleye nazarmı değdi nee geliorr ama konu açmıorr acep dedesinemi bişi olduu birini tifirirkene pulusmu :polis: yakaladı noldu nerde bu devlet nerdbu millet nerde bu litle hahaha

titan admin ayrıca da aylin sana ton ton demekle şişko didi sanırım yane hahaha

bende artık azılı bir little fanıyım! böylesine eğlenceli bi üye foruma yakışmış yani :D:D littleeee gel buralara güldür yüzümüzüüüüü hahaha

Geri