çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM....

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM....
arkadaşlaryarın için okuyacak şiir ve ona uygun fon müziği bulmalıyım.bnde hiç anlamam byle şeylerden yarımcı olur musunuz.ben bi kç tane bldum şiir ahmt hmdi tnpınar bir adın kalmalı, ümit yaşar oğuzcan Ben Bir Eylül Sen Haziran,Ben Orada Sen Burda,Bilir Misin?,Bir Çıkmaz Sokakta,Tanrı Bile Ağlar,Sensiz Olmak...hangisi güzel bnların birini okumalıyım.umarım bugn okursunuz bu yzıyı yarın okubacak çnkü.sizin bşka bi önerniz varsa onu da yazın lütfen:S fon müziği de blmadım daha offff:(

Senin buldukların güzellermiş. Daha güzel bir fikir gelmez ise bu şiirlerden birini oku bence... Fon müziği için sana tam olarak detaylı yardım edemiyeceğim ama google den ararsan muhteşem fikirlere sahip olabilirsin :)

Haydi bakalım kolay gelsin ve bol şans:)

eger şiirin duygusalsa ve ses totnun güzelse romantikk bir fon müzigi koyy yani fon müzigini bull onun eşliginde şiirrrini oku ve baq nasıl oluyor ona göre acele etme sakin yap canımm hadi kolay gelsin başarılar şimdiden

Canım sana önerebileceğim bir fon müzik var:) Taksim trio gözüm çok güzel..Ayrıca Taksim trio nun albümündeki fon larada bakabilirsin başarılar:)

tşk edrim:) yarşma salıya ertelendi boll boll vaktim var artık birinci olmasam da rezil olmıym yeter:) tşkler hepnize.sylediklerinize de bakcam:D

Geri