1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

çorba banyosu yaptım..

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

mesela yani:D:D aslında hiçte fena olmaz

çorba banyosu yaptım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereotlu Çorba

Dereotlu Çorba

dereotlu çorba dereotlu tavuk çorbası MALZEMELER 2 adet tavuk butu 1 demet dereotu 3 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı sıvıyağ yarım kilo süt HAZIRLANIŞI 2 kaşık un ve 2 kaşık yağı orta ateşte pembeleştirin. 1/2 kg sütü azar azar tencereye ilave edin. Haşlamış olduğunuz tavuk etinin suyunu da 2 bardak olmak kaydıyla ekleyin. Sürekli karıştırın. Kaynamaya yakın...
  2. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  3. Ekşili çorba

Ekşili çorba

Bir kimsenin, rüyada sigir eti ile eksili çorba pisirdigini ve on | dan yedigini görmesi, o sahsin faydali ve iyilik sahibi bir adam olduguna ve elde edilecek malla güzel bir sekilde geçinmesine isarettir. Çorba koyun eti ile pismisse, halkin ileri gelen ve büyükleri yaninda serefli ve izzetli bir hayat sürmesine isarettir. Eger serçe kusu etiyle pisirilmis olursa, o sahsin devlet ricali...
  4. sütlü çorba

sütlü çorba

MALZEMELER: Buğday unu veya pirinç unu Domates suyu (varsa) 1 yemek kaşığı sıvı yağ Az tuz Bir tencereye süt konur, 1 yemek kaşığı tahıl unu, yarım çay bardağı domates ezmesi veya suyu konup yavaş ateşte pişirilir. Sıvı yağ ilave edilerek servis yapılır. Un olmadığı zaman çorbanın içine ekmek ufalanıp yedirilebilir.
  5. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş