Etiketler:
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

çorba banyosu yaptım..

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

mesela yani:D:D
    aslında hiçte fena olmaz

çorba banyosu yaptım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çorba

Çorba

rüyada sütlü çorba içmek rüyada pirinç çorbası görmek pişirmek Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine...
  2. sütlü çorba

sütlü çorba

MALZEMELER: Buğday unu veya pirinç unu Domates suyu (varsa) 1 yemek kaşığı sıvı yağ Az tuz Bir tencereye süt konur, 1 yemek kaşığı tahıl unu, yarım çay bardağı domates ezmesi veya suyu konup yavaş ateşte pişirilir. Sıvı yağ ilave edilerek servis yapılır. Un olmadığı zaman çorbanın içine ekmek ufalanıp yedirilebilir.
  3. Çitosun banyosu :D

Çitosun banyosu :D

Melekler kendi çizimim le dekore edilmiş banyomu sizlere göstermek istedim..Dolapların üstünü siyah cam yaptırdım :)
  4. Evde Bitki Banyosu

Evde Bitki Banyosu

bakım kürleri, bitkin hissetmek, canlı cilt, cilt bakımı, cilt banyoları, cilt gözeneklerini temizlemek, daha parlak cilt, dinlenmiş vücut, enerjik hissetmek, Güzellik, güzellik banyosu, hoş kokulu bitkiler, hoş kokulu bitkilerle bakım kürleri, kadife gibi bir ten, kadın, Doğa, yeni güne tazelenmiş ve dinlenmiş bir şekilde uyanmak isteyenlere mucizelerle dolu birçok seçenek sunuyor....
  5. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...

Sayfayı Paylaş