1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Core Teknolojisi Sayesinde Yağlara Veda Edin!..

  Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  core teknolojisi, yağlara veda, güzellik, vücut sıkılaştırıcı, nedir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  [​IMG]

  Sevgili melekler,
  Yağlarımızdan kurtulma yöntemlerine bir yenisi daha eklendi; CORE teknolojisi..Core teknolojisinin uygulandığı reaction ile bölgesel olarak uygulanan 30 dakikalık işlemden hemen sonra selülitler de yok ediliyor.

  Estetisyen Tülay Aras, yaptığı açıklamada, yeni teknoloji ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin harekete geçirildiğini, yüz ve vücudun sıkılaşıp pürüzsüzleştirildiğini anlattı.

  Reaction'un özellikle kol, karın ve basen çevresini incelterek, bu bölgelere orantılı şekil verdiğini belirten Aras, reaction'un estetik tedavide FDA onaylı bir sistem olduğunu vurguladı.

  Reaction RF'nin şu an kullanılabilen en güçlü radyo frekans selülit kırma cihazı olduğunu ifade ederek, “FDA onaylı Reaction cihazı ile selülitli bölgede çok hızlı sonuç alınıyor. Vakum teknolojisi ile çok kuvvetli aynı anda 3 frekansta radyo dalgaları üretebilen reaction vücutta bölgesel olarak 30 dakikalık işlemden hemen sonra sıkılaşma ve selülitlerde azalma görülüyor. Aras, radyo frekans sistemi cilt yüzeyinde ısı oluşturmadan cilt altıdaki ödemli selülit dokuyu ısıtarak ve selülite sebep olan partiküller üzerinde titreşim yaratarak parçalıyor” diye konuştu.

  Reaction ile cildi sıkılaştırmak için yeni kolajen ve elastin üretiminin de harekete geçirildiğini anlatan Aras, “Yüz ve vücut sıkılaşıp pürüzsüzleşiyor. Lipoliz reaksiyonunu harekete geçirilerek, aynı zamanda dermal yapıyı güçlendirilerek selülit yok ediliyor. Kol, karın ve basen çevresini incelerek, bu bölgeler sıkılaştırılarak şekillendiriliyor” dedi.

  CORE teknolojisi nedir, ne işe yarar?

  Aras'ın verdiği bilgiye göre, Reaction'nın yeni boyutu, patentli estetik teknolojisi CORE (Kanalize Optimal RF Enerjisi) çoklu frekans özelliği ile dikkat çekiyor.
  Radyofrekans tedavilerine yeni bir yaklaşım olan CORE'de üç farklı RF frekans kanalı bulunuyor. Bunun yanı sıra 4. bir boyut olarak da tek bir atışta 3 RF frekansını bir araya getiren çoklu kanal modu bulunuyor. Her bir frekans kanalı, tam olarak belirli bir penetrasyon derinliğini hedefliyor. Dördüncü boyuttaki çoklu-kanal modu, aynı anda bütün dermal katmanlardan geçerek cilt katmanlarının orta ve derin seviyelerini tam penetrasyonla tedavi ediyor. Bu şekilde, selülit, vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma tedavileri çok boyutlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

  Tedavi edilen vücut bölgesine göre kanal modunu seçebilme özelliği, konforlu ve güvenli bir tedavi sunarken etkin sonuçlar alınmasını sağlıyor. Buna ek olarak, vakum terapisi özelliği, cildi iki RF elektrotunun arasına yerleştiriyor. Böylece tedavinin etkisi artıyor ve geniş bölgelerde RF enerjisinin daha derine etki etmesi sağlanıyor.

  Tek olarak ya da bir arada kullanılabilen çoklu RF frekansları, tedavi kontrolü, tam hedefleme, daha geniş dermal penetrasyon ve daha yüksek enerji konsantrasyonu ile etkin klinik sonuçlar alınmasını mümkün kılıyor.

  Cilt sıkılaşıyor

  Reaction cilt sıkılaştırıcı tedavileri, sıklık ve yoğunluk arasında denge sağlıyor. Daha ince, daha hassas göz kapağı çevresi ve alın bölgeler, hastaya minimum rahatsızlık verecek şekilde yüksek frekanslarla tedavi edilirken, yanaklar, gövde ve sırt gibi daha kalın alanlar daha hafif ya da multi-kanal modlarıyla tedavi ediliyor.

  Reaction'nun dokulardaki kolajen liflerle etkileşime girmesiyle, anında pürüzsüzleştirici ve sıkılaştırıcı etki elde ediliyor. Aynı zamanda, kırışıkları azaltıcı özelliğiyle termal olarak da doğal kolajen üretimini harekete geçiriliyor.

  Çoklu frekansların bir arada kullanılması, tedavinin etkisini yoğunlaştırıyor. Böylece derin doku penetrasyonu sağlanarak selülitler etkin bir şekilde tedavi edilirken, aynı zamanda bölgesel incelme sağlanıyor. Seans sayısı tipine, deri yapısına ve yaşa göre değişiyor. Tek seansta ciddi vücutta belirgin sonuçlar elde edilirken, kesin sonuç 5-10 seansta görülüyor.

   
Core Teknolojisi Sayesinde Yağlara Veda Edin!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kepekli saçlara veda edin!

  Kepekli saçlara veda edin!

  şampuana aspirin Bu yaşıma geldim hiç kepek sorunuyla karşılaşmadım:Dçok şanslıyım galiba.Hep aynı şampuanı kullanıyorum galiba ondan:DKepek konusunda dertli olanalr için bir öneri.Buyrunuz meleklerim. Kepek saç derisinde kapanan gözenekler şampuan artıkları stres gibi çeşitli faktörlerden dolayı oluşabilir. Her sorunun olduğu gibi saçlardaki kepek sorunun da tedavisi var. Üstelik...
 2. Göz şişliklerine veda edin

  Göz şişliklerine veda edin

  Güzelliğinize gölge düşüren gözaltı şişliklerine veda etmek ister miydiniz? Yüzün en çarpıcı yeri olan gözlerinize ve göz çevrenize özenle bakmanız gerekir. Unutmayın ki yıllar izlerini bu noktada bırakır... Düzenli olarak yapacağınız kozmetik ve doğal bakımlarla göz çevrenizi taze ve canlı bir halde tutabilirsiniz. Düzenli uyuyun Her gün 8 saatlik düzenli uyku, göz sağlığınız için...
 3. Episiva ile Tüylerinize veda edin

  Episiva ile Tüylerinize veda edin

  episiva yorumları episiva kullananlar tüy azaltıcı kullanan epısiva Arkadaşlar çok güzel yorumlar aldım bu krem-losyonla ilgili.. İşte size bilgiler... EPISIVA kıl foliküllerinin büyüme evresine etki ederek istenmeyen tüyleri incelten ve azaltan bitkisel cilt bakim ürünüdür. Kıl köklerinin beslenmesini engelleyen bitkisel özler içerir. Düzenli kullanıldığında beslenemeyen kıl kökleri...
 4. Masaj ile selülite veda edin

  Masaj ile selülite veda edin

  Masaj ile selülite veda edin Masaj ile selülite darbe vurun Dr. Yasemin Fatih Amato, iyi bir masajın selülit tedavilerinde etkili olabileceğini belirtti. Masaj, selülitin en önemli tedavi yöntemidir bu yüzden yaş arttıkça masaja olan ihtiyaç da artar. Masajın en güzel özelliği her mevsim yapılabilir olması ve yan etkisinin olmamasıdır. Aksine doğrudan faydalı etkileri daha fazladır....
 5. Cilt Lekelerinize Veda Edin!

  Cilt Lekelerinize Veda Edin!

  Bu sayfa; Cilt Lekelerinize Veda Edin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle yazın fazlalaşan cilt lekeleri sizi aynalara bile küstürebilir. Ancak hemen moralinizi bozmayın. Öncelikle güneşten cildinizi koruyun ve şimdi yazacağımız gerekli bakımları yapmayı ihmal etmeyin. Çok kısa bir süre sonra sizin de cildinizde lekelerden eser kalmayacak.. Güneşten ve...

Sayfayı Paylaş