coskulu yasam

AskinAy

Yeni Üye
Üye
coskulu yasam
daha once baska bir yerde gordum buna benzer bir yazi cok ilgimi cekti katilmak istermisiniz arkadaslar konu soyle ufak seylerden nasil mutlu olabiliriz herkes ornekler verirse super olur bence daha mutlu bir yasam icin

benim orneklerim:

* isimsiz sevdiginize kartpostal gondermek

* esinize sevdigi pogaca/tatli/kek yapip hediye paketine sarip onun gorebilecegi yere koymak

* kalpli bir bornoz yada sabahlik almak

* esinize guzellik bakimi uygulamak salonlardaki gibi

* sevdiginize dogum gunu partisi hazirlamak

* keyifsiz bir aninizda guzel bir dans muzigi acip esinizi ayaga kaldirip dans etmek

* "ask karnesi hazirlamak" eksiler artilari yazmak not etmek .....
sevgiliye/ese zarf icinde gondermek(konu icerigi ise
fizik/seks/saygi/hediye/kultur/sevgi ile alakali notlar

Cevap: coskulu yasam

aramizda baska fikirleri olan yokmu hic merak ettim haydi coskulanalim bayanlar muhakkak ki bir fikrinizde olsa vardir ornek olarak cevaplarinizi bekliyorum cosku dolu yasamlar dilerim hepinize...............

benden size birkac ornek daha

yatakta sevgiliye kahvalti

cebine seker doldurup onune gelen cocuga vermek

banyoda dus jeliyle havalara girmek

komedi filmi izlemek

anneninizi alip pastaneye goturun

kiyafetinize uygun bandana takmak

bundan sonraki sarki sevdigime gelsin demek

(haydi bayanlar sizinde fikirlerinizi bekliyorum daha eglenceli ve mutlu bir yasam icin....

bunlardan bir kaçına katılıyorum birde yardımcı olmayı çok sevıyorum özellikle bişeyler öğrenmek kendini geliştirmek adına yardım isteyenlere elimden geldiğince yardımcı olabiliyosam bu beni çok mutlu ediyo...şartlar ne olursa olsun sevdiğim insanların yanında yer almakda..hele birde başkalarının sevinçlerine ortak olmak oda bambaşka bir duygu...ihtiyacı olanlara elimden geldiğince maddi manevi destek keyfi tartışılmaz...sadece eş sevgili değil ben genel baktım o9laya...birde çocuklarımı sosyalleşmeleri adına onların teşvikçisi olmak ve onlarla birlikte geçirdiğim vakitler inanılmaz sadece yaşanır...teşekkürler arkadaşım şimdilik aklıma gelenler sadece bunlar

Benzer Diğer Konularımız !

Geri