crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

bese

Yeni Üye
Üye
crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli
arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...

merhaba bende ıkı dusuk yaptım ve bende suan hamısım ve bende crione jel kullanıyorum aynı seyler bendede oldu hatta kırmızı kan geldı daha sonra dun hastaneden cıktım doktorum yatmamı onerdı ve bugun yıne kanamam oldu doktorumu aradım jeli gunde ıkı ye cıkarttı bende cok tedırgınım ne yapmalıyım sende kı gelısmeler ne oldu bılgı verırsen banada sewınırım

Arkadaslar ben de bu jeli kullanıyorum daha önce 2 düşük yaptım dün hastanede serum takıldı ve hafta bir vurulan üzere igneyi başladı bugün sabah jelden sonra yine çamur gibi geldi doktorum u aradım jeli kes dedi ve progestan 100mg günde 3 kez ic dedi ben oksapar kan sulandirici igne ve koraspirin de kullanıyordum coraspirin de kesti bugun

merhaba ben de tüp bebek yaptırdım günde bır defa kullanıyorum jeli bu gun transferımın 10 gunu ama son 3 4 gundur gerı gelen jelde acık renkde pembemsi bır leke oluyo bana da yardımcı olabılırmısınız

merhaba ben de tüp bebek yaptırdım günde bır defa kullanıyorum jeli bu gun transferımın 10 gunu ama son 3 4 gundur gerı gelen jelde acık renkde pembemsi bır leke oluyo bana da yardımcı olabılırmısınız

Merhaba ilaç kullanımında bu tür lekelerin olması olağan lakin siz yinede tedbiren hekiminize durumunuzu danışın.

Hamileyim tüp bebek yaptırdım Jeli kullanıyorum ama bugun çubukta kan geldi normal mi

Geri