1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Cruise Tur Şirketleri Listesi

  Konu, 'Tekne Gezileri, Mavi Yolculuk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  cruise tur şirketleri, hangileri, isimleri, listesi, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgiler burada melekler  [​IMG]


  Bu yaz tatilinde şöyle iyi bir gemi yolculuğu mu yapmak istiyorsunuz melekler? O halde size fikir verebilecek tur şirketlerinin listesini verelim;


  Cruise Tur Şirketleri

  Gezisitesi.com
  Gezisitesi.com'da dünyanın önde gelen cruise firmaları olan Costa Cruises, Royal Caribbean Cruises, MSC Cruises, Holland America Cruises ve Princess Cruise'ın düzenlemiş oladuğu çeşitli destinasyonlarda rotaları bulunan gemi seyahatleri için online rezervasyon olanağı bulabilirsiniz.

  Setur
  Ülkemizin önde gelen seyahat acentalarında olan Setur'un sadece cruise turları için özel olarak hazırladığı web sitesinde şeker bayramı için cruise turları, ABD ve Kanada gemi seyahatleri, Akdeniz cruise turları, Yunan adaları gemi seyahatleri ve Karayip cruise turları hakkında detaylı bilgileri ve curise turları fiyatları yer alıyor.

  CTC
  Uzmanlık alanı cruise turları ve gemi seyahatleri olan Cruise Tourism club2ın sitesinde akdeniz gemi turları, Baltık denizi gemi seyahatleri, alaska cruise gezileri, Karayipler cruise gemileri ve diğer rotalarda cruise turları fiyatları hakkında bilgiler bulabilir online rezervasyon yapabilirsiniz.

  Apex Tour
  Özellikle yakın bölgelerdde gemi turları konusunda uzmanlaşmış olan Apex tours İstanbul kalkışlı Yunan Adaları gemi turları, Fransa;İspanya ve Fas duraklarının yer aldığı cruise turları, rotasında Hırvatistan, İtalya, Yunanistan bulnan turlar düzenlemektedir.Cruise turları ile ilgili, deyaylı bilgileri ve gemi seyahatleri fiyatları bilgilerini web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  Deniz Line
  vizesiz yunan Adaları gemi turları düzenleyen Deniz Lines taleplerinize göre gemi seyahatleri organize etmektedir.kişisel turların yanısıra kurumsal firmalar ve şirketler için bayi gezileri, düğün gezileri düzenleyen şirket turları hakkında detaylı bilgiler web sitesinde yer almakta.

  Tatil Sepeti
  Yurtiçi otellere ve yurtiçi turlara rezervasyon imkanı tanıyan tatil Sepeti ayrıca Roma, Livorno,Monte Carlo, Monaco, Barcelona, Valencia ve Ibiza'nın rotasında yer aldığı cruise turları, St.Petersburg Beyaz geceler için gemi seyahatleri, İstanbul çıkışlı akdeniz gemi turları ve diğer rotalarda cruise turları düzenlemekte ve online rezervasyon olanağı tanımakta.

  World Travel Service
  dünyanın çeşitli bölgelerine turlar düzenleyen WTS aynı zamanda tuna Nehri gemi turları, Volga nehri gezileri düzenlemektedir.Gemi turlarından bireysel olarak ya da şirket olarak yararlanabilirsiniz.

  TatilWeb
  Türkçe rehberli cruise turları arasında Norveç Fiyortları, Yunanistan, Mısır, İtalya rotalı kurban Bayramı gemi turları, haftalık akdeniz cruise turları, ege adaları gemi seyahatleri bulunan sitede 3 gün ile 12 gün arası değişen seçeneklerde cruise seçenekleri yer alıyor.

  Golden Bay Tour
  Balayı turları, kurban bayramı turları düzenleyen Golden Bay tours Costa Cruises, Princess Cruises ile İskandinavya, Princess Cruises ile Karayipler gemi seyahatleri organize etmekte.sitede dünyanın çeşitli bölgeleri için gemi turları bulabilirsiniz.

  EasyCruise
  Gemi turları alanında uzmanlaşmış bir seyahat acentesi olan EasyCruise kuşadası hareketli yunan Adaları turu, yine Kuşadası başlangıçlı ege turları düzenlemektedir. Tur güzergahında Samos adası, Mykonos adası, Paros adası, Pire Limanı, Syros adası, Kalymnos adası yer almaktadır.

  Baracuda Tour
  Yurtdışı turları düzenleyen Baracuda2nın gemi turları seçenekleri arasında ege ve Adriyatik cruise turları, İskandinavya gemi seyahatleri, dubai ve Arap emirlikleri, volga turları ve diğer rotalarda cruise organizasyonları düzenlemekte. Tüm cruise destinasyonları hakkında detaylı bilgileri ve cruise fiyatları web sitesinde yer alıyor.

  Antur
  ultra lüks cruise gemileri ile dünyanın çeşitli bölgelerinde cruise turu organize eden Antur'un gemi seyahatleri içerisinde en popüler destinasyonlar arasında Akdeniz, Baltık Kuzey Avrupa, Alaska Kuzey Amerika, Transatlantik turları yer alıyor.

   
Cruise Tur Şirketleri Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şirket

  Şirket

  Ortaklık sevince, din" esaslara uyularak yapılan alışverişe yahut dünyalık menfaate, Zengin biriyle ortak olmak zengin olmaya yahut mirasa ermeye, Ortaklık, insaf ve adalete, Ortaklık sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder.Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir. Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir....
 2. Dior Cruise - 2009 Yaz Cruise

  Dior Cruise - 2009 Yaz Cruise

  Modanın çılgın adamı John Galliano bir dahaki yazı akıllı uslu geçirecek herhalde, defilenin parçaları giyilebilir tasarımlardan oluşuyor !!!
 3. Tom Cruise Kimdir?

  Tom Cruise Kimdir?

  tom cruise, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü aktör Tom Cruise'un hayatı ile ilgili bilgiler şöyle; Thomas Cruise Mapother IV (d. 3 Temmuz 1962 Syracuse, New York, ABD)3 kere Akademi Ödülüne aday gösterilmiş, Altın Küre ödüllü oyuncu. Forbes dergisi tarafından 1 yılda 67 milyon dolar kazancıyla 2006'da dünyanın en...
 4. Mavi Yolculuk Turları Düzenleyen Firmaların Listesi

  Mavi Yolculuk Turları Düzenleyen Firmaların Listesi

  mavi yolculuk, tur firmaları, nelerdir, listesi, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kim istemez melekler, şöyle binse bir tekneye ,açılsa egenin akdenizin serin sularına insan...Bir tarafında yemyeşil tabiat, bir tarafında uçsuz bucaksız masmavi tertemiz sular...O halde bu yaz bir değişiklik yapıp mavi yolculuğa çıkın.Bizden de size bir kolaylık,işte mavi...
 5. Tom Cruise Sonunda Patladı !

  Tom Cruise Sonunda Patladı !

  tom cruise haberleri tom cruie david beckham katie holmes tom cruie boşanıyor mu Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Katie Holmes Tom Cruise boşanma süreci içinde bir magazin sitesinin ortaya attığı ilginç iddiadan sizlere bahsetmiştik. Bu iddianın ardından ünlü oyuncu Tom Cruise National Enquirer Gazetesi’ni milyon dolarlık tazminat davası açmakla tehdit etti. İşte Katie Holmes Tom Cruise...

Sayfayı Paylaş