Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir?

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir?
dilan çiçek deniz kaç yaşında, dilan çiçek deniz kimdir, çukur dizisi sena kimdir, çukur dizisi oyuncusu sena ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Show tv ekranlarının oldukça iddialı yeni dizilerinden "Çukur" ilk bölümü ile izleyici karşısın da oldu. Yapımcılığını Ay yapımın üstlendiği "Çukur" dizisin de Aras Bulut İynemli ile başrolü paylaşan Dilan Çiçek Deniz ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

1682241_940x531.JPG


Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995 tarihinde Sivas'ta doğdu. Eğitimini Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği bölümünde sürdüren Dilan Çiçek Deniz, asıl istediği bölümün karşılaştırılmalı edebiyat olduğuna karar vermiş ve tekrar sınava girip bu bölüme geçiş yapmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada 2. olan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye'yi 2015 yılında Miami'de düzenlenen kainat güzellik yarışmasında temsil etmiştir.


0x0-dilan-cicek-deniz-kimdir-1481897650578.JPGOyunculuk kariyerine 2015 yılında Star TV'de yayınlanan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Ebru karakterini canlandırarak giriş yapan Deniz, 13 bölüm boyunca dizide rol aldı ve dizi 13. bölümde final yaptı. Tatlı küçük yalancılar dizisin de dikkatleri oldukça üzerine çeken Dilan Çiçek Deniz'in başarıları daha sonra rol aldığı farklı dizilerde devam etmiştir.

Dilan Çiçek Deniz, sonrasında 2015 yılında yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide "Elif" karakterini canlandırmış ve Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş gibi oyuncularla birlikte rol almıştır. Dizideki performansı büyük beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz, ardından Bodrum Masalı adlı dizide başrol oynamıştır.

2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödülüde "Yıldızı Parlayan" ödülüne layık görülen Dilan Çiçek Deniz, SHOW TV'nin iddialı projesi Çukur dizisinde "Sena Koçovalı" karakterini canlandıracak.

Show tv ekranların da başlayan "Çukur" dizisin de Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz gösterdiği başarıların ardından eminim ki son dizisinde de oldukça başarılı bir performans sergileyecek. Hayranları ve sevenleri için Dilan Çiçek Deniz hakkın da biyografi bilgilerini paylaştık. Melekler mekanı olarak başarılarının devamını dileriz.
 
Üst