Çukurova günlükleri

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
Çukurova günlükleri
çukurova üniversitesi günlükler yaşananlar mimarlık bölümü hissettiklerim
Çukurova günlükleri evet melekler :) 3 4 güne kadar gideceğim adanaya ve inannın bana oldukça heycanlıyım.Burda duyurmuştum sizlere de mimar oluyorum mimar diye ama bilmeyenler de anladı şimdi mimarlık okumaya gidiyorum. :tik:

mimarlik-ve-mimari-1a0.jpg

geçen hafta kayıdım vardı ve çok rahat halloldu.Ardından binamı görmek istedim,o kadar büyük bir kampüs ki mümkünatı yok yürüye yürüye geze geze bulamazsınız :) Babişimle gittik gördük dolandık acıcık da.Ve dedim "bekle beni adana"..Bambaşka bir hayat bekliyor beni orda.Artık mesleğime yönelik bir eğitime başlayacağım ve çok zorlu bir bölüme gidiyorum.İstiyorum ve hevesliyim o da ayrı bir yandan..Ve hayatımda 1 kere yaşayacağım bu heyecanlı günlerin mini mini özetlerini güzelliklerini heycanını burada paylaşmak istiyorum sizlerle..

Bugün açılışı yaptım,artıkın yazar anlatır dururum sizlere :) bakın bu da benim eğitim göreceğim bina :) aslında tam olarak bu değil ama idare edin ben hele bi gidiyim görgüsüz gibi dayar döşerim buralara fotoğraf hahaha

ukurova_niversitesi_kampus_mhendislik_mimarlk_fakultesi_resimleri-2a6.jpg

şimdilik bu kadar meleklerim,okul açılsın adventures of the little architect (küçük mimarın maceraları) başlığı altında karşınıza çıkacağım hahaha :kiss:

Eveeeet yolculuk cumartesi,yavuklum da cumadan çıkıyor yola.Hadi bakalım bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete :D neler olccek neler bitcek acep yahu.Bir açılaydı da mektep yolu tutaydım.Gerçi hoş liseyi de özleyeceğim..Ahh hele son sınıf be günlük..ne ekşınlar ne ihtiraslar ne dolaplar döndü yahu.Buram buram olay idi her tarafı.Kazalı belalı geçti gitti sonunda,hem de ne geçme..daha liseye başladığım günde dün gibi gözümün önünde.Yaşlanıyormuyum ne :D neyse günlük şu an için pc başında vakit geçiren bir ev kızı olarak seninle paylaşabileceklerim bu kaa :D:D öpüldün :)

bebek_opucuk-9b.jpg

adana adana adana!!!!!!
melekleriiim ilk haftamı gezmekle geçirdim bi tek bugn derse girdim Allah'ımm ilk haftadan ödev çizm korkttular iycee :( sizlere aşkitoşumun önlük törennden ve çizim çantamı herşeyimi resmlerle paylaşcam..ayyy çok heycanlıı :D burda yazmak bile yetmiyo keşkem karşımda olsanz anlatsam sizlere böyle ağzımın dolusuyla :) yakında fotolarla buluşiciiz ;)

Geri