Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cüneyt Arkın kimdir

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  cüneyt arkın kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar


  < Konu Resmi..>


  Namı değer Kara Murat, Türk Sineması'nın ustalarından Cüneyt Arkın'ın hayatına dair bilgiler sunuyoruz sizlere Melek'ler.

  Oyuncu, 8 Eylül 1937 'de Eskişehır'de Fahrettin Cüreklibatur olarak doğdu.

  Türk sinemasının en ünlü oyuncularından olan Cüneyt Arkın, üniversitede tıp öğrenimini almış , askerliğini yaptığı yerde Göksel Arsoyun filmi çekilirken yönetmenin dikkatini çekmiş. Bir süre iş arayan Fahrettin sonra yönetmenin teklifi aklına gelip oyuncu olmaya karar vermiştir. Sinema oyunculuğu yaşamına 1964'te başlamış, ve iki yıl içinde en az otuz film çevirmiştir. Yaklaşık 300 filmde oynayan Cüneyt Arkın, son yıllarda Türk televizyonunda değişik dallarda gorünmeye başlamıştır. Ata binmede ve karatede uzman sporcu unvanına sahiptir.
  Kısa bir süre gazetlerde sağlıkla ilgili köşe yazarlığı da yapmıştır.


  KENDİ AĞZINDAN CÜNEYT ARKIN

  1937 yılının Eylül ayında Eskişehir' de doğdum. İlk anılarım ablamın melankolik şarkıları, babamın akşamüstleri bahçeyi sularken içtiği rakıya karışan kızgın toprağın, güneşin ve çiçeklerin kokusu oldu. Annem topuklarına kadar uzun saçlı bir kadındı ve gizli gizli ağlardı. Biraz daha büyüyünce günlerim çiftlikte geçmeye başladı. Toprağa karışmış kalın tenli, kaba, kara, büyük elli kadın ve erkekleri seyrederdim tarlalarda. Akşamüstleri bir rüzgar uğuldardı kulaklarımda. Uçsuz bucaksız ovadan geçen treni karma karışık özlemler, korkular, isteklerle beklerdim. Bu benim ilk yalnızlık duygumdu. Ve sonra hep yalnız kaldım. Tabiatı unutulmaz bir şekilde gözledim. Unutamadığım şeylerden birisi kırlangıçlardı. Onların yuva yapışlarına hayran kalmıştım. Erkek ve dişi kırlangıç, çamuru yutuyorlar. Bunu salgılarıyla birleştiriyorlar. Çalı parçası getiriyor biri, O salgıyla buluyorlar. O yuvanın yıkılmasına imkan yoktur! Bir diğer özellik de kırlangıcın yavrularını yine at kıllarıyla yuvaya bağlamasıdır. Onların yavru kaybetmeleri hemen hemen imkansız gibidir. Sonra bu yavrulara uçmayı ve yaşamayı öğretmeleri de çok müthiştir.

  ... anam beni Eskişehir Necatibey İlkokuluna yazdırdı. Ne korkunç, diye mırıldanıyordum kendi kendime. Beni topraktan ayırmaya hakkı yok diye geceleri şehirden kaçıp, büyük ırgat ateşleri arasında uyuyordum. Bu anamı üzüyor, babama kıvanç veriyordu. Bir erkek okuyup da ne olacaktı ki. Yine de ilkokulu normal bitirdim. Zaten ders kitaplarından çok kimsesiz çocuk romanlarıyla, taşı toprağı altındır diye İstanbul'a kaçan ve adamı topuğundan vuran canilerin hikayelerini okumuştum.

  Çocukluğumun unutulmayan hatıralarından birisi de kış geceleri dinlediğim menkıbelerdi. Daima kahramanlık üzerine idi. Tabii şimdi kelimesi kelimesine hatırlayamıyorum. Beyaz ve kanatlı bir atı olan bir kahraman hep vardı. Ve dünyanın neresinde olursa olsun bir sıkıntısı, acısı olan insanlara yardıma koşardı. Temeli bu idi bu menkıbelerin. Belki bir çoğu da bizim destanlarımızın yeni şartlara uydurulmuş versiyonlarıydı. Mesela Deli Dumrul'u dinlediğimi çok iyi hatırlıyorum. Ve Battal Gaziler, Köroğlu hikayeleri... O yaşlı kadınların inanılmaz muhayyilesinde yeni bir biçim kazanarak aktarılan müthiş menkıbeler. Babamın aldığı, Hazreti Ali'nin cenklerini anlatan kitaplar. O çocuk yaşımda, benim de zülfikar gibi bir kılıcım olmasını isterdim. Kuran-ı Kerim ve mevlid okunur, yaşlı insanlar dini sohbetler yaparlardı. İşte o sohbetlerde hem İslam kültürünü, hem din eğitimini alırdık.
  Hayatımda İstanbul' a gelmemişim.

  İlk defa gurbete çıkıyorum. İstanbul'a gelişim, tıpkı ilk filmim Gurbet Kuşları 'ndaki gibidir. Haydarpaşa’ya geldim, valiz, yatak ve yorganımla. Sirkeciye geçtim. O gece otel de kaldım. Ertesi gün imtihana gireceğim.

  Ders çalışıyorum. Bir ara kapı açılıyor ve bir adam geliyor. Biraz sonra biri daha, az sonra biri daha. Odada dört yatak var. Biz de dört kişiyiz. Hiç tanımadığım, bilmediğim üç adam. Gece yarısı biri "ışığı kapa" diyor. "Ağabey, ders çalışıyorum" diyecek oluyorum, bir başkası kalkıp düğmeyi çeviriyor. Zifiri karanlıkta yolumu bulup aşağıya iniyorum. Elime bir mum tutuşturuyorlar. Mumun ışığında ders çalışırken kendi kendime yemin ediyorum: Doktor olunca hastanenin ışıklarını hiç söndürmeyeceğim.

  Sabah imtihana girdim. Sonra neticeleri aldık. Üçüncüydüm kazananlar arasında. sıkıntılı şartlarda müthiş bir mücadele veriyorduk iyi öğrenci olmak için.

  Altı kişi bir araya gelip Akdeniz Caddesindeki 74 numaralı apartmanda bir kat tutuyoruz. Çocukların dördü Yüksek Ticaret'te, biri de Dişçilik' te okuyor. Adam başına 45 lira düşüyor. Bir süre sonra kiraya zam yapılınca ev kiramız 70 lira oluyor. Derslere sarılıyorum, boş vakitlerimde hep "Nasıl geçineceğim?" sorusuna cevap aramakla geçiriyorum.

  Eğlence ve içki yoktu hayatımızda. Devamlı çalışıyor ve o dönemde çıkan Varlık dergisini alıyorduk. Kendi paramızIa Erek diye bir dergi çıkardık. Cemal Süreya, Erdal Öz, Muzaffer Buyrukçu, Kemal Özer'le tanıştık. Ben hikayeler ve şiirler yazmaya başladım. Vatan gazetesinde sayfa hazırlardık. Aramızda bir zengin çocuğu vardı. Meyve alır ve bizden gizli gizli yer, kabuklarını yatağın altına atardı. Ayın on beşi dedi mi paramız biterdi. Sarayburnu'na gider zoka atardık. Her gün birimiz gider palamut tutar gelirdik.

  1963 yılında Artist mecmuasının sinema artisti yarışmasında birinciliği kazanıp da sinemaya ilk adımı atınca, ilk olarak babamdan aldım lanetleyici mektupları. Arkasından arkadaşlarımın bitmeyen tükenmeyen kıncı latifeleri geldi: "Yahu Fahrettin başka işin yok muydu da artist oldun. Senden de artist olur mu?" diyerek beni her fırsatta iğnelerler, kahrederlerdi.

  Diğer arkadaşların okulları bitti. Ben Balo sokağında bir bodrum katına taşındım. Rutubet içinde, insanların ayaklarını görebildiğim bir pencere, o kadar. Ancak bu dönem benim için en verimli zamanlar oldu. Çok güzel hikayeler yazdım. Sonra Bülent Ecevit'in de yazdığı Pazar Postası çıktı. Hem siyasi, hem edebi ve fikri bir dergiydi. Genellikle hemşirelerin yaptığı bir iş vardır: Hasta beklemek. Para kazanmak için o işi yapıyordum. Bir gün Aksaray tarafındaki bir eve gittim. Yemek vakti geldi, beni de çağırdılar. Gittim. Ev halkı sofraya oturmuştu. Biri beni alıp mutfağa götürdü. Birden olduğum yerde sallandım. Benim yemeğim mutfaktaydı, orada yiyecektim. Düşünün o sırada doktor olmak üzereydim. Gençtim, tecrübesizdim ve tepeden tırnağa da gurur doluydum.
  Üniversiteyi bitirdim, Eskişehir'e geldim. Orda Halit Ağabey ile tanıştım. Şafak Bekçileri'ni çekiyordu, Göksel Arsoy ile. Sonra ben ihtisası beklemeye başladım. Çalışıyorum ama ihtisas olmayınca öğle yemeği yok, akşam yemeği yok, para yok. Bir yoksulluktur, garibanlıktır gidiyor. Bir evlilik var başımızda o zamanlar. Suadiye de oturuyoruz. Bir akşam Halit Ağabey ile karşılaştım "Yahu bir film çekeceğim" dedi bana. Gurbet Kuşları 'ndan bahsetti, bir doktor rolü vardı. Halit ağabey daha o filmde keşfetmişti, "Yahu doktor sende müthiş bir şey var. "

  İlk filmimden elime geçen 500 lira ile ancak üç ay idare edebildim. Sonra gene açlık günleri başladı. Yeşilçam'da belki iş verirler diye yazıhane dolaştığım günlerden birinde Aziz Sarıkaya'ya uğradım. Belki bir iş verir diye düşünmüştüm ama yanılmışım. Odasında olduğu halde bana kendisini 'yok' dedirtti. Bozuk bir moralle, cebimde iki buçuk lira olduğu halde, Taksim'den Karaköy'e kadar yürüdüm, vapura bindim. Yorgundum, ama son paramı tüketmeye gönlüm razı gelmiyordu bir türlü. Kadıköy' den, Suadiye' deki kayınpeder evine yürüye yürüye gittim.

  Medrano Sirki'nde Rus kazakların atlarına baktım, karşılığında binicilik dersleri aldım. Parende atmasını öğrendim cambazlardan. Ter kokulu havlularını kurutup peşlerinde koştum. Sirkte bulunanların çoğu benim artist namzedi olduğumu öğrenmişlerdi. Bir gece program bittikten sonra şimdi ismini pek hatırlayamadığım fakat çok sevdiğim akrobatlardan biri yanıma geldi, "Gel, seninle biraz çalışalım" dedi. "Sana ufak bir numara göstereceğim ve bütün filmcilik hayatında bu numaranın büyük faydasını göreceksin". Onunla tam iki saat çalıştık. Ertesi gece gene, daha ertesi gece gene derken, kendimde bir fevkaladelik hissetmeye başladım.

  O dönemde Türk sinemasında başrol oyuncuları gerçek tipler değildi. Ama çevresindeki insanlar yaşıyor. Bütün yardımcı rollerdekiler, hepsi yaşıyor. Biz başrolcüler gerçek dışı. O sıralarda Suat Yalaz'ın çizgi romanından Karaoğlan filmi yapılmak isteniyor. Ben de o zaman piyano çalan, keman çalan romantik bir jönüm. Ama gene bir Kıbrıs filminde, Remzi Jöntürk' ün teklifiyle biraz avantür koyduk. Bayağı tuttu ve iyi yapıldı. Ben sinemaya başladığımda çok basit hareketler vardı. Biz o zaman parendeler attık, havalarda uçtuk. Biraz dinamizm getirdik sinemaya. Ben de ona güvendim, Karaoğlan'da oynarım diye düşündüm.

  Yeşilçam'dan kaçmaya, 'elveda sinema' demeye hazırlanırken Ülkü Erakalın çıktı karşıma. ‘Bana Gözleri Ömre Bedel’ filminde şans tanıdı. Adım bir anda bütün Türkiye'ye yayıldı ve şöhretin kapıları önümde ardına kadar açıldı.

  HALİT REFİĞ ANLATIYOR

  1963 yazında, Eskişehir 1. Hava Üssü'nde jet savaş pilotlarının yaşamı ile ilgili Şafak Bekçileri adlı filmi çekiyordum. Filmdeki rollerin bir kısmını, kumandanlarının da onayı ile subayların bizzat kendisi canlandırıyordu.

  Çalışmalarımızı ilgi ile takip eden genç subaylar arasında biri özellikle dikkatimi çekmişti. Son derece düzgün bir fizyonomisi vardı. Subay kıyafeti de kendisine çok yakışıyordu. Bu genç subay Hava Kuvvetlerinde doktor olarak yedek subaylığını yapan teğmen Fahrettin Cüreklibatur idi. Filmdeki rollerden birini ona oynatmayı teklif ettim. Kabul etti. Ama şartlar bunun
  gerçekleşmesine imkan vermedi. Şafak Bekçileri öylece tamamlandı.

  1963 sonbaharında da Gurbet Kuşları filminin çekimlerine hazırlanıyordum. Bir gün Şişli'deki evimin kapısı çalındı. Karşımda yakışıklı bir adam vardı. Sivil kıyafetler içinde bir an Dr. Fahrettin Cüreklibatur'u hatırlamakta zorluk çektim. Askerlik hizmeti bitmiş, terhis olmuştu. O zaman şartlar uygun olmadığı için Şafak Bekçileri'nde oynayamadığını ifade etti. Ama şimdi bir engel kalmamıştı, benim yapacağım bir filmde artık oynayabileceğini söyledi. Aramızda böyle bir bağ kurulduğuna göre bir deneme yapalım dedik. Ve Gurbet Kuşları'ndaki rollerden birini ona verdim. Gurbet Kuşları'nın yapımcısı, aynı zamanda bir sinema dergisi de yayınlamakta olan Recep Ekicigil idi. Cüneyt Gökçer'in Cüneyt'ini, kitapçı Ramazan Arkın'ın Arkın'ını alarak ona Cüneyt Arkın adını taktılar. Ellerindeki dergi vasıtası ile tanınması için çok da gayret ettiler.

  Gurbet Kuşları'nın finalindeki dam sahnesinin çekimi sırasında Cüneyt Arkın'ın hareketli sahneler için olağanüstü bir yatkınlığı olduğunu farkettim. Macera filmleri yapan bazı meslektaşlarıma, ondan bu yolda yararlanmalarını tavsiye ettim. Ama o sıralar çok gözde bir yıldız olan Göksel Arsoy’a bir rakip arandığı için, Cüneyt Arkın’ı başlangıçta, meşhur kadın oyuncularının karşısında romantik rollerde kullandılar. Cüneyt Arkın'ın sinemadaki ilk yılları sırasında yaptığım filmlerden İstanbul'un Kızları'nda, konunun sınırlı imkanları içersinde onun fizik hareket özelliğinden yararlanmaya çalıştım. Haremde Dört Kadın ile Kırık Hayatlar' da kendisini çok rahat hissedeceği, biri jöntürk hareketine karışan, öbürü evlilik dışı ilişki kuran iki ayrı doktor karakteri oynattım.

  Bu çalışmalardan sonra Cüneyt Arkın kendi kendini yaratmaya girişti. İstanbul'u ziyaret eden yabancı sirklerde çalışarak akrobatik yeteneklerini geliştirdi. Burada kazandığı becerileri Malkoçoğlu tarzı, kılıçlı, kavgalı, atlı, atlamalı filmlerde değerlendirdi. Bu tarzın içinde olağanüstü başarı kazandı. Kısa zamanda özellikle İran'dan başlayarak ünü yurtdışına da yayıldı. 1970 yılında İranlılarla ortak bir yapım olan Adsız Cengaver'in çekimi için yeniden biraraya geldiğimizde Cüneyt Arkın Türkiye'nin en popüler oyuncusu haline gelmişti. Adsız Cengaver'in teknik işlemleri Londra'da Rank stüdyolarında yapılmıştı. Filmi seyreden İngilizler Cüneyt Arkın'ı atletik kabiliyetleri ve yakışıklılığı ile Burt Lancaster' dan bu yana en önemli sinema kişiliği olduğunu belirttiler. Adsız Cengaver'in İran'daki gösterimleri için Tahran'a davet edildiğimde şehrin en önemli beş sinemasında Cüneyt Arkın'ın beş ayrı fiImi oynamaktaydı.

  Cüneyt Arkın'a özellikle İtalyan sinemacılar çok ilgi gösterdiler. Onu John Arkin adıyla dünya sinema piyasasına lanse etmeye çalıştılar.Ama Cüneyt Arkın dış piyasalar için kendisinden beklenen gayreti göstermedi. Dil meselesini halletmedi. İngilizceyi kusursuz konuşmak için ciddi bir çalışmaya girmedi. Türkiye’deki yeri ona yeterli geliyordu.

  Cüneyt Arkın ile son çalışmamız Show TV için yaptığım Zirvedekiler adlı 18 bölümlük TV dizisi oldu. Cüneyt Arkın'ın bu dizide çizdiği kompozisyon, bir erkek oyuncudan bugüne kadar elde edebildiğim en üst seviyede bir dramatik performans oldu. Cüneyt Arkın benim için değeri ancak john Wayne, Burt Lancaster, Toshiro Mifune ve Alain Delon ile kıyaslanabilecek, Türk sinema tarihini en önemli ve başka benzeri bulunmayan bir "sinema" oyuncusudur.


  Bilinen toplam 289 filmi vardır.

  Fantastik Adsız Cengaver 1970 Dünyayı Kurtaran Adam 1982 Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006 Ölüm Savaşçısı 1984

  Bilim Kurgu Dünyayı Kurtaran Adam 1982 Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006 Süpermenler 1979

  Sosyal Gurbet Kuşları 1964

  Western Kanunsuz Kahraman 1967 Küçük Kovboy 1973 Haydut

  Politik Maden 1978

  Dram Acı Günler 1981 Acı Hayat 1973 Acı İntikam 1968 Acı Tesadüf 1966 Affedilmeyen 1966 Ala Geyik 1969 Alev Alev 1984 Alın Yazısı 1972 Arım, Balım, Peteğim 1970 Artık Sevmeyeceğim 1968 Aşk Mabudesi 1969 Aşk ve Kin 1964 Av 1989 Baba Kartal 1978 Babalık 1974 Babam Ve Ben 1988 Babanın Suçu 1976 Büyük Yemin 1969 Cehennem Arkadaşları 1964 Dayı 1974 Dev Kanı 1984 Dökülen Yapraklar 1987 Doruk 1985 Fakir Bir Kız Sevdim 1966 Gelincik 1978 Gönülden Yaralılar 1973 Gülün Bittiği Yer 1998 Günah Kızları( Kadınları ) 1964 Günahsızlar 1972 Güneş Ne Zaman Doğacak 1977 Hak Yolu 1971 Hayat Kavgası 1969 Hayatım Sana Feda 1970 Hepimiz Kardeşiz 1964 Herşey Oğlum İçin 1971 İdam Günü 1967 İki Ateş Arasında İki Başlı Dev 1990 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İntikam Uğruna 1966 İntikam Yemini 1981 İstanbul Sokaklarında 1964 İstanbul'un Kızları 1964 Kader Arkadaşı 1981 Kader Ayırsa Bile 1968 Kahreden Gençlik 1985 Katiller De Ağlar 1985 Kırık Hayatlar 1965 Kızım ve Ben / Gurbet Kadını 1988 Küçük Sevgilim 1971 Kuşçu 1973 Küskün Çiçek 1979 Lekeli Melek 1969 Maden 1978 Mahkum 1972 Mahkum 1985 Melikşah 1969 Muhteşem Serseri 1988 Namus Borcu 1967 Öğretmen Kemal 1981 Oğul 1974 Ölümsüz 1982 Paramparça 1985 Paranın Esiri 1985 Pranga Mahkumu 1967 Rahmet Ve Gazap 1980 Rüzgar 1980 Şafakta Buluşalım 1975 Satılmış Adam 1977 Sen Ağlama 1987 Severek Ayrılalım 1971 Sevgili Babam 1969 Sevgili Oğlum 1977 Silahların Sesi 1965 Şoför Nebahat Ve Kızı 1964 Son Darbe 1985 Suçsuz Firari 1966 Tek Başına 1976 Tuzak 1976 Vahşi Çiçek 1971 Vahşi Gelin 1978 Vatan Ve Namık Kemal 1969 Vatandaş Rıza 1979 Yaralı Kurt 1972 Yarım Kalan Saadet 1970 Yasak İlişki 1988 Yaşamak 1988 Yıkılan Yuva 1967 Yumurcak Köprüaltı Çocuğu 1970 Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf 1970 Zehirli Hayat 1967


  Aksiyon Baskın 1977 Deli Yusuf 1975 Destan 1980 Dört Yanım Cehennem 1982 En Büyük Yumruk 1983 Gırgır Ali 1982 Hınç 1976 İntikam Benim 1983 İstasyon 1977 Karateciler İstanbul'da 1974 Ölüme Son Adım 1983 Önce Hayaller Ölür 1981 Önce Vatan 1974 Şahin (Deli) 1976 Sert Adam 1986 Sokak Kavgacısı 1986 Son Savaşçı 1982 Su 1981 Vahşi Kan 1983 Yaşadıkça 1984 Yıkılmayan Adam 1977

  Tarihi Alpaslan'ın Fedaisi Alpago 1967 Altay'dan Gelen Yiğit 1977 Battal Gazi Destanı 1971 Battal Gazi Geliyor 1973 Battal Gazi'nin İntikamı 1972 Battal Gazi'nin Oğlu 1974 Gök Bayrak 1968 Hacı Murat 1967 Hacı Murat Geliyor 1968 Hakanlar Çarpışıyor 1977 Haremde Dört Kadın 1965 Horasan'dan Gelen Bahadır 1965 Horasan'ın Üç Atlısı 1965 Kanije Kalesi 1982 Kara Murat Denizler Hakimi 1977 Kara Murat Devler Savaşıyor 1978 Kara Murat Fatih'in Fermanı 1973 Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı 1975 Kara Murat Ölüm Emri 1974 Kara Murat Şeyh Gaffar'a Karşı 1976 Kara Murat: Fatih'ın Fedaisi 1972 Kılıç Aslan 1975 Kolsuz Kahraman 1966 Korkusuz Cengaver 1976 Malkoçoğlu (Avrupayı Titreten Türk) 1966 Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor 1969 Malkoçoğlu Cem Sultan 1969 Malkoçoğlu Kara Korsan 1968 Malkoçoğlu Krallara Karşı 1967 Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri 1971 Melikşah 1969 Osmanlı Kartalı 1969 Pranga Mahkumu 1967 Selahattin Eyyubi 1970 Silahlı Paşazade 1967 Son Akın 1982 Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf 1970

  PolisiyeAdalet 1977 Akrep Yuvası 1977 Babacan 1975 Cemil 1975 Cemil Dönüyor 1977 Deli Fişek 1984 İdamlık 1983 İnsan Avcısı 1975 Kanun Adamı 1985 Kanun Der ki Kanun Gücü 1979 Kanun Kanundur 1984 Kelepçe 1982 Melek Yüzlü Cani / Nefret 1986 Polis Dosyası 1989 Son Savaşçı 1982 Tanık 1992 Vazife Uğruna 1986 Yakut Gözlü Kedi 1966

  KomediAyşecik Çıtı Pıtı Kız 1964 Babaların Babası 1975 Belalılar 1974 Beş Ateşli Kadın 1968 Bombacı 1988 Canikom 1979 Cibali Karakolu 1966 Cici Gelin 1967 Çılgın Dershane 2006 Çöpçatanlar Kampı 1964 Dört Hergele 1987 Gırgır Ali 1982 Gırgır Hafiye 1986 İki Cambaz 1979 İnatçı Gelin 1965 Kartal Murat 1980 Kavga 1986 Oyun Bitti 1971 Şeytanın Oğulları 1987 Sıkı Dur Geliyorum 1964 Tokatçılar 1986 Üç Kağıtçılar 1975 Üç Sevgilim 1979 Üç Tatlı Bela 1979 Yankesici Kız 1964


  Duygusal Acı İntikam 1968 Adını Anmayacağım 1971 Ah Bu Dünya 1965 Aşk ve İntikam 1965 Ayrı Dünyalar 1974 Ayrılık Şarkısı 1966 Babasının Oğlu 1986 Baskın 1977 Belalı Hayat 1968 Bir Kaç Güzel Gün İçin 1984 Bir Şoförün Gizli Defteri 1967 Bırakın Yaşayalım 1974 Canım Sana Feda 1965 Çaresizler 1973 Çıtkırıldım 1966 Çöl Kartalı 1972 Dişi Düşman 1966 Dudaktan Kalbe 1965 Fakir Aşıkların Romanı 1971 Fakir Gencin Romanı 1965 Ferhat ile Şirin 1970 Gözleri Ömre Bedel 1964 Gülün Bittiği Yer 1998 Hayatımın En Güzel Yılları 1972 İki Başlı Dev 1990 İki Esir 1971 İki Yabancı 1966 İlk ve Son 1968 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İstasyon 1977 Kader 1968 Karanlıklar Meleği 1966 Kin 1974 Kıskanç Kadın 1966 Küskün Çiçek 1979 Murat İle Nazlı 1972 Oğulcan 2000 Oyun Bitti 1971 Önce Hayaller Ölür 1981 Önce Vatan 1974 Şafak Sökmesin 1968 Şafakta Üç Kurşun 1966 Şahin (Deli) 1976 Satılık Kalp 1965 Satın Alınan Koca 1971 Seni Affedemem 1967 Serseri Aşık 1965 Sevgim Ve Gururum 1965 Sevişmek Yasak 1965 Silahlı Paşazade 1967 Soysuzlar 1975 ****** 1965 Unutulmayanlar 1981 Vurgun 1973 Yalnız Değiliz 1964 Yanaşma 1973 Yüzbaşı Kemal 1967 Yüzbaşının Kızı 1968 Zengin Ve Serseri 1967 Yumurcak Köprüaltı Çocuğu 1970

  MaceraAdalet 1977 Akrep Yuvası 1977 Asılacak Adam 1987 Adsız Cengaver 1970 Baba Kartal 1978 Baba Ocağı 1977 Babaların Babası 1975 Babanın Oğlu 1975 Babanın Suçu 1976 Bela Adamı Belalılar 1974 Beş Ateşli Kadın 1968 Bin Defa Ölürüm 1985 Bırakın Yaşasınlar 1984 Bırakın Yaşayalım 1974 Çaresizler 1973 Cehennem Ateşi 1987 Cehenneme Bir Yolcu 1971 Çöl 1983 Çöl Kartalı 1972 Çöpçatanlar Kampı 1964 Damga 1987 Damgalı Adam 1966 Dayı 1974 Deli Fişek 1984 Deli Yusuf 1975 Destan 1980 Dev Kanı 1984 Devlerin Kavgası 1965 Dişi Düşman 1966 Dört Yanım Cehennem 1982 Erkekçe 1983 Eski Silah 1989 Firardan Sonra Gelincik 1978 Gök Bayrak 1968 Göklerdeki Sevgili 1966 Görünmeyen Düşman 1978 Hacı Murat 1967 Hacı Murat Geliyor 1968 İdamlık 1983 İki Cambaz 1979 İki Esir 1971 İnsan Avcıları 1987 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İnsanları Seveceksin 1978 İntikam Ateşi 1966 İntikam Benim 1983 İntikam Yemini 1981 Kaçış 1985 Kader 1968 Kanca 1986 Kanun Adamı 1985 Kanun Kanundur 1984 Kaplanlar 1985 Kaplanlar Ağlamaz 1978 Karanlıklar Meleği 1966 Karateciler İstanbul'da 1974 Kartal Bey 1984 Kartal Murat 1980 Kavga 1986 Kelepçe 1982 Kılıç Bey 1978 Kin 1974 Kırbaç Altında 1967 Köroğlu (Kılıçların Zaferi) 1968 Kral Affetmez 1986 Mağlup Edilemeyenler 1976 Mahşere Kadar Ölüm Avcısı Ölüm Görevi 1978 Ölüm Savaşçısı 1984 Ölüme Kadar (Ölümden Beter) 1965 Ölüme Son Adım 1983 Ölümsüz 1982 Polis Dosyası 1989 Şafak Sökerken 1988 Şafakta Üç Kurşun 1966 Sarışın Tehlike 1980 Sert Adam 1986 Sevdam Benim 1987 Sıkı Dur Geliyorum 1964 Son Kahramanlar 1987 Son Vurgun (Kurşunların Yağmuru) 1968 Soysuzlar 1975 Suçsuz Firari 1966 Süpermenler 1979 Sürgündeki Adam 1987 Takip 1981 Tek Başına 1976 Tuzak 1976 Üç Kağıtçılar 1975 Üç Sevgilim 1979 Üç Tatlı Bela 1979 Unutulmayanlar 1981 Vahşi Kan 1983 Yalnız Adam 1986 Yalnız Adam 1974 Yanaşma 1973 Yarınsız Adam 1976 Yaşadıkça 1984 Yıkılmayan Adam 1977 Yüzbaşı Kemal 1967

  DramAcı Günler 1981 Acı Hayat 1973 Acı İntikam 1968 Acı Tesadüf 1966 Affedilmeyen 1966 Ala Geyik 1969 Alev Alev 1984 Alın Yazısı 1972 Arım, Balım, Peteğim 1970 Artık Sevmeyeceğim 1968 Aşk Mabudesi 1969 Aşk ve Kin 1964 Av 1989 Baba Kartal 1978 Babalık 1974 Babam Ve Ben 1988 Babanın Suçu 1976 Büyük Yemin 1969 Cehennem Arkadaşları 1964 Darbe Dayı 1974 Dev Kanı 1984 Dökülen Yapraklar 1987 Doruk 1985 Fakir Bir Kız Sevdim 1966 Gelincik 1978 Gönülden Yaralılar 1973 Gülün Bittiği Yer 1998 Günah Kızları( Kadınları ) 1964 Günahsızlar 1972 Güneş Ne Zaman Doğacak 1977 Hak Yolu 1971 Hayat Kavgası 1969 Hayatım Sana Feda 1970 Hepimiz Kardeşiz 1964 Herşey Oğlum İçin 1971 İdam Günü 1967 İki Başlı Dev 1990 İnsanlar Yaşadıkça 1969 İntikam Uğruna 1966 İntikam Yemini 1981 İstanbul Sokaklarında 1964 İstanbul'un Kızları 1964 Kader Arkadaşı 1981 Kader Ayırsa Bile 1968 Kahreden Gençlik 1985 Katiller De Ağlar 1985 Kırık Hayatlar 1965 Kızım ve Ben / Gurbet Kadını 1988 Küçük Sevgilim 1971 Kuşçu 1973 Küskün Çiçek 1979 Lekeli Melek 1969 Maden 1978 Mahkum 1972 Mahkum 1985 Melikşah 1969 Muhteşem Serseri 1988 Namus Borcu 1967 Öğretmen Kemal 1981 Oğul 1974 Ölümsüz 1982 Paramparça 1985 Paranın Esiri 1985 Pranga Mahkumu 1967 Rahmet Ve Gazap 1980 Rüzgar 1980 Şafakta Buluşalım 1975 Satılmış Adam 1977 Sen Ağlama 1987 Severek Ayrılalım 1971 Sevgili Babam 1969 Sevgili Oğlum 1977 Silahların Sesi 1965 Şoför Nebahat Ve Kızı 1964 Son Darbe 1985 Suçsuz Firari 1966 Tek Başına 1976 Tuzak 1976 Vahşi Çiçek 1971 Vahşi Gelin 1978 Vatan Ve Namık Kemal 1969 Vatandaş Rıza 1979 Yaralı Kurt 1972 Yarım Kalan Saadet 1970 Yasak İlişki 1988 Yaşamak 1988 Yıkılan Yuva 1967 Yumurcak Köprüaltı Çocuğu 1970 Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf 1970 Zehirli Hayat 1967  Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 2006
  Ölümüne Sevdalar -Doğan 2005
  Köpek- Kadir 2005

  Serseri- Şahin 2003 Karate Can 2001
  Oğulcan 2000
  Gülün Bittiği Yer 1998
  Bizim Ev -Haşim Denizbey 1995
  Uyuşturucu 1994
  Şişeler 1993
  Kumarbaz 1993
  Merhamet 1993
  Zirvedekiler- Şahin Bey 1993
  Tanık 1992
  Polis 1992
  İki Başlı Dev 1990
  Eski Silah 1989
  Av 1989
  Polis Dosyası -Cemil 1989
  Doktorlar -Doktor Cemil 1989
  Yaşamak 1988
  Bombacı 1988
  Şafak Sökerken -Kemal 1988
  Babam Ve Ben 1988
  Muhteşem Serseri 1988
  Yasak İlişki 1988
  Kızım ve Ben / Gurbet Kadını Vedat 1988
  Sen Ağlama 1987
  Sevdam Benim 1987
  Son Kahramanlar 1987
  Dökülen Yapraklar 1987
  Asılacak Adam 1987
  Cehennem Ateşi 1987
  Dört Hergele 1987
  Şeytanın Oğulları 1987
  Damga Kemal 1987
  Sürgündeki Adam 1987
  İnsan Avcıları 1987
  Sert Adam 1986
  Tokatçılar 1986
  Gırgır Hafiye 1986
  Ölümsüz Aşk 1986
  Kavga 1986
  Babanın Oğlu 1986
  Yalnız Adam 1986
  Kanca 1986
  Kral Affetmez 1986
  Silah Arkadaşları 1986
  Vazife Uğruna Tahsin 1986
  Melek Yüzlü Cani / Nefret Murat 1986
  Sokak Kavgacısı 1986
  Kanun Adamı 1985
  Kaplanlar 1985
  Doruk Kaptan 1985
  Kaçış 1985
  Kahreden Gençlik Kemal 1985
  Katiller De Ağlar Yusuf Şahin 1985
  Mahkum Yakup 1985
  Son Darbe 1985
  Paranın Esiri Murat 1985
  Bin Defa Ölürüm 1985
  Paramparça Cemil 1985
  Ölüm Savaşçısı Murat 1984
  Bırakın Yaşasınlar 1984
  Kanun Kanundur 1984
  Kartal Bey 1984
  Yaşadıkça 1984
  Bir Kaç Güzel Gün İçin Kemal Polat 1984
  Dev Kanı 1984
  Alev Alev Şahin 1984
  Deli Fişek 1984
  En Büyük Yumruk 1983
  Erkekçe 1983
  İdamlık 1983
  İntikam Benim 1983
  Vahşi Kan 1983
  Çöl 1983
  Ölüme Son Adım 1983
  Son Savaşçı 1982
  Dört Yanım Cehennem 1982
  Gırgır Ali 1982
  Ölümsüz Ali Kaya 1982
  Kanije Kalesi Kara Pençe 1982
  Son Akın Mehmet 1982
  Dünyayı Kurtaran Adam Murat 1982
  Kelepçe 1982
  Kader Arkadaşı 1981
  Acı Günler Cemal 1981
  İntikam Yemini Seyit 1981
  Öğretmen Kemal Kemal 1981
  Önce Hayaller Ölür 1981
  Su Murat 1981
  Unutulmayanlar Fahrettin 1981
  Takip Hasan 1981
  Sarışın Tehlike 1980
  Destan 1980
  Kartal Murat 1980
  Rahmet Ve Gazap 1980
  Rüzgar Davut 1980
  Küskün Çiçek 1979
  Üç Sevgili 1979
  Vatandaş Rıza Rıza 1979
  Kanun Gücü 1979
  Üç Tatlı Bela 1979
  İki Cambaz 1979
  Üç Sevgilim 1979
  Canikom Fikret 1979
  Süpermenler Murat 1979
  Gelincik 1978
  İnsanları Seveceksin 1978
  Maden İlyas 1978
  Baba Kartal 1978
  Görünmeyen Düşman Orhan 1978
  Kara Murat Devler Savaşıyor Kara Murat 1978
  Vahşi Gelin Murat 1978
  Ölüm Görevi Şahin 1978
  Kılıç Bey Kılıç Bey 1978
  Kaplanlar Ağlamaz 1978
  Akrep Yuvası Komiser Kemal 1977
  Altay'dan Gelen Yiğit 1977
  Hakanlar Çarpışıyor Olcayto 1977
  Güneş Ne Zaman Doğacak 1977
  Baba Ocağı 1977
  Adalet 1977
  Cemil Dönüyor Komiser Cemil 1977
  Yıkılmayan Adam 1977
  Satılmış Adam 1977
  İstasyon Gırgır Ali 1977
  Kara Murat Denizler Hakimi Kara Murat 1977
  Baskın Poyraz Murat 1977
  Sevgili Oğlum 1977
  Yarınsız Adam 1976
  Kara Murat, La Belva Dell'Anatolia 1976
  Babanın Suçu 1976
  Che Carambole Ragazzi 1976
  Şahin 1976
  Hınç Kemal 1976
  Korkusuz Cengaver 1976
  İki Arkadaş Ahmet 1976
  Tek Başına 1976
  Mağlup Edilemeyenler Murat 1976
  Tuzak Ömer 1976
  Kara Murat Şeyh Gaffar'a Karşı Kara Murat 1976
  Polizia Brancola Nel Buio, La 1975
  İnsan Avcısı 1975
  Aslan Adam 1975
  Cemil Komiser Cemil 1975
  Deli Yusuf Ali 1975
  Kılıç Aslan Süleyman Şah/Oğlu 1975
  Soysuzlar 1975
  Babacan Şahin 1975
  Babaların Babası Murat 1975
  Babanın Oğlu Murat 1975
  Şafakta Buluşalım Halil 1975
  Kara Murat Kara Şövalyeye Karşı Kara Murat/Mehmet 1975
  Üç Kağıtçılar Horoz Ali 1975
  Oğul 1974
  Belalılar 1974
  Dayı 1974
  Kin 1974
  Bırakın Yaşayalım 1974
  Babalık 1974
  Kara Murat Kardeş Kanı Kara Murat 1974
  Önce Vatan Komutan 1974
  Yalnız Adam 1974
  Battal Gazi'nin Oğlu Battal Gazi 1974
  Ayrı Dünyalar Fırtına Kemal 1974
  Kara Murat Ölüm Emri Kara Murat 1974
  Karateciler İstanbul'da Erol 1974
  Yumurcak Küçük Kovboy Keskin 1973
  Kuşçu 1973
  Çaresizler 1973
  Yaralı 1973
  Vurgun Mehmet 1973
  Battal Gazi Geliyor Battal Gazi, Seyyit Battal 1973
  Gönülden Yaralılar Murat 1973
  Yanaşma Yanaşma Mehmet 1973
  Acı Hayat Kerem 1973
  Kara Murat Fatih'in Fermanı Kara Murat 1973
  Köle 1972
  Mahkum 1972
  Murat İle Nazlı Murat 1972
  Öldüren Örümcek 1972
  Nazlı İle Murat 1972
  Hayatımın En Güzel Yılları 1972
  Çöl Kartalı Murat 1972
  Günahsızlar Kemal 1972
  Yaralı Kurt Ali 1972
  Alın Yazısı Haydar 1972
  Battal Gazi'nin İntikamı Battal Gazi 1972
  Kara Murat: Fatih'ın Fedaisi Kara Murat 1972
  Vahşi Çiçek Fikret 1971
  Herşey Oğlum İçin 1971
  İki Esir Murat 1971
  Battal Gazi Destanı Battal Gazi 1971
  Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri Malkoçoğlu 1971
  Fakir Aşıkların Romanı 1971
  Cehenneme Bir Yolcu 1971
  Severek Ayrılalım 1971
  Satın Alınan Koca Murat 1971
  Adını Anmayacağım Engin 1971
  Oyun Bitti Doğan 1971
  Hak Yolu Ali 1971
  Küçük Sevgilim Dr. Murat Akova 1971
  Arım, Balım, Peteğim Harun 1970
  Selahattin Eyyubi Selahattin Eyyubi 1970
  Ferhat ile Şirin Ferhat 1970
  Yarım Kalan Saadet Ekrem 1970
  Yusuf İle Züleyha / Hazreti Yusuf Yusuf 1970
  Adsız Cengaver Adsız 1970
  Yumurcak Köprüaltı Çocuğu Nihat Ak 1970
  Hayatım Sana Feda Harun/Kemal 1970
  Sevgili Babam 1969
  Vatan Ve Namık Kemal 1969
  Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor Malkoçoğlu 1969
  Osmanlı Kartalı 1969
  Ala Geyik Halil 1969
  Melikşah Ali 1969
  Büyük Yemin Ali 1969
  Aşk Mabudesi Ekrem 1969
  Hayat Kavgası Murat 1969
  Lekeli Melek Suat Sonderoğlu 1969
  Malkoçoğlu Cem Sultan Polat/Malkoçoğlu 1969
  İnsanlar Yaşadıkça Orhan Gündoğdu / Ahmet 1969
  Artık Sevmiyeceğim 1968
  Şafak Sökmesin 1968
  Eşkiya Halil (Haydut) 1968
  Belalı Hayat 1968
  Malkoçoğlu Kara Korsan Malkoçoğlu 1968
  Gök Bayrak 1968
  Acı İntikam 1968
  Köroğlu Ruşen Ali 1968
  İlk ve Son 1968
  Yüzbaşının Kızı 1968
  Beş Ateşli Kadın 1968
  Baharda Solan Çiçek 1968
  Hacı Murat Geliyor Hacı Murat 1968
  Son Vurgun (Kurşunların Yağmuru) Sedat 1968
  Kader Polat 1968
  Yıkılan Yuva 1967
  Malkoçoğlu Krallara Karşı Malkoçoğlu 1967
  Alpaslan'ın Fedaisi Alpago 1967
  Bir Şoförün Gizli Defteri 1967
  Cici Gelin 1967
  Ringo Kid Ringo Kid 1967
  Seni Affedemem 1967
  Yüzbaşı Kemal 1967
  Zengin Ve Serseri 1967
  Hacı Murat Hacı Murad 1967
  Namus Borcu Murat 1967
  İdam Günü 1967
  Zehirli Hayat Doğan 1967
  Pranga Mahkumu Yüzbaşı Talat 1967
  Silahlı Paşazade Şahin 1967
  Kırbaç Altında Selim Çelik 1967
  Dişi Düşman 1966
  Fakir Bir Kız Sevdim 1966
  İntikam Uğruna Sedat Akman 1966
  Kıskanç Kadın 1966
  Malkoçoğlu Malkoçoğlu Ali Bey 1966
  Acı Tesadüf 1966
  Karanlıklar Meleği 1966
  Şafakta Üç Kurşun 1966
  Ayrılık Şarkısı 1966
  İki Yabancı 1966
  Kolsuz Kahraman 1966
  İntikam Ateşi 1966
  Yakut Gözlü Kedi Murat Davman 1966
  Damgalı Adam 1966
  Göklerdeki Sevgili Timur Karaşah 1966
  Cibali Karakolu Orhan 1966
  Affedilmeyen Yalçın 1966
  Suçsuz Firari Kenan Sarvan 1966
  Çıtkırıldım Orhan Aksoy 1966
  Kırık Hayatlar Ömer Behiç 1965
  ****** 1965
  Dudaktan Kalbe 1965
  Serseri Aşık 1965
  Sevgim Ve Gururum 1965
  Haremde Dört Kadın Dr. Cemal 1965
  İnatçı Gelin 1965
  Ah Bu Dünya 1965
  Devlerin Kavgası 1965
  Horasan'dan Gelen Bahadır Ebu Müslim Horasani 1965
  Ölüme Kadar 1965
  Sevişmek Yasak 1965
  Silahların Sesi 1965
  Canım Sana Feda Ahmet 1965
  Aşk ve İntikam 1965
  Horasan'ın Üç Atlısı Ebu Müslim Horasani 1965
  Fakir Gencin Romanı Turgut 1965
  Satılık Kalp Bülent 1965
  Aşk ve Kin 1964
  Gözleri Ömre Bedel 1964
  Hepimiz Kardeşiz 1964
  Sokakların Kanunu 1964
  Ayşecik Çıtı Pıtı Kız 1964
  İstanbul Sokaklarında 1964
  Günah Kızları 1964
  Sıkı Dur Geliyorum 1964
  Yalnız Değiliz 1964
  Çöpçatanlar Kampı 1964
  Cehennem Arkadaşları 1964
  İstanbul'un Kızları 1964
  Şoför Nebahat Ve Kızı Murat 1964
  Gurbet Kuşları Selim 1964
  Yankesici Kız Orhan Varol 1964
  Kaderin Mahkumları Abi(deneme) 1953


  Filmleri - Yönetmen (38 Film)
  Oğulcan 2000
  Doktorlar 1989
  Bombacı 1988
  Şafak Sökerken 1988
  Cehennem Ateşi 1987
  Sevdam Benim 1987
  Son Kahramanlar 1987
  Sürgündeki Adam 1987
  Şeytanın Oğulları 1987
  Dökülen Yapraklar 1987
  Asılacak Adam 1987
  Babanın Oğlu 1986
  Kral Affetmez 1986
  Gırgır Hafiye 1986
  Kavga 1986
  Silah Arkadaşları 1986
  Sokak Kavgacısı 1986
  Yalnız Adam 1986
  Kaçış 1985
  Kanun Adamı 1985
  Mahkum 1985
  Kaplanlar 1985
  Ölüm Savaşçısı 1984
  Bir Kaç Güzel Gün İçin 1984
  Önce Hayaller Ölür 1981
  Kartal Murat 1980
  Rüzgar 1980
  Kanun Gücü 1979
  Küskün Çiçek 1979
  Üç Sevgili 1979
  Üç Tatlı Bela 1979
  Vatandaş Rıza 1979
  Görünmeyen Düşman 1978
  Ölüm Görevi 1978
  Baba Kartal 1978
  Sevgili Oğlum 1977
  Şahin 1976
  Tek Başına 1976


  Filmleri - Yapımcı (9 Film)
  Doktorlar 1989
  Silah Arkadaşları 1986
  Ölüm Savaşçısı 1984
  İntikam Benim 1983
  Son Savaşçı 1982
  Önce Hayaller Ölür 1981
  Küskün Çiçek 1979
  Üç Sevgili 1979
  Vatandaş Rıza 1979


  Filmleri - Senaryo (28 Film)
  Merhamet 1993
  Doktorlar 1989
  Şafak Sökerken 1988
  Bombacı 1988
  Son Kahramanlar 1987
  Sürgündeki Adam 1987
  Şeytanın Oğulları 1987
  Dökülen Yapraklar 1987
  Asılacak Adam 1987
  İnsan Avcıları 1987
  Silah Arkadaşları 1986
  Sokak Kavgacısı 1986
  Yalnız Adam 1986
  Kavga 1986
  Son Darbe 1985
  Kaçış 1985
  Kaplanlar 1985
  Kartal Bey 1984
  Ölüm Savaşçısı 1984
  İntikam Benim 1983
  Vahşi Kan 1983
  Çöl 1983
  Ölümsüz 1982
  Dünyayı Kurtaran Adam 1982
  Son Savaşçı 1982
  Dört Yanım Cehennem 1982
  Gırgır Ali 1982
  Önce Hayaller Ölür 1981  Yönetmen Yardımcısı
  Süpermenler 1979


  Ödülleri
  4.Adana Altın Koza Film Şenliği, 1972
  En İyi Erkek Oyuncu Yaralı Kurt
  6.Antalya Film Şenliği, 1969
  En İyi Erkek Oyuncu İnsanlar Yaşadıkça
  13.Antalya Film Şenliği, 1976
  En İyi Erkek Oyuncu Mağlup Edilemeyenler
  36.Antalya Film Şenliği, 1999
  Yaşam Boyu Onur Ödülü


   
Cüneyt Arkın kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cüneyt Arkin

  Cüneyt Arkin

  1937 yılında Eskişehir’de doğdu. Sinemaya bir derginin (Artist) açtığı yarışma sonucunda girdi (1964). Karate filmlerinin, polisiye ve tarihsel filmleri en tutulan oyuncusu oldu. Bir ara Şahin adlı filmle de yönetmenliği denedi (1976). Önemli filmleri: Gurbet Kuşları (Halit Refiğ), Yaralı Kurt (Lütfi Ö. Akad), Maden (Yavuz Özkan), Cemil (Melih Gülgen).
 2. Cüneyt Arkın resimleri

  Cüneyt Arkın resimleri

  cüneyt arkın resimleri cüneyt arkın gençlik resimleri arkının gençlik fotoları
 3. Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

  Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

  cüneyt arkın itirafı neden yaşamak istemiyor maddi sıkıntısı ne neden çalışıyor neler söyledi ile ilgili bilgiler burada melekler Yılların eskitemediği aktörlerimizden Cüneyt Arkın'ı son yıllarda küçük rollerde ve reklamlarda ekranlarda görmekteyiz melekler :) Kendi kendimize bu yaşa kadar çalıştılar şimdi de keyif olsun diye ekranlara çıkıyorlar diye düşünmüşüzdür hepimiz.Ancak gerçek hiç te...
 4. Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu

  Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu

  Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu kim hangi rolede oynuyor bana Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu hakkında bilgi verin
 5. cüneyt arkınla başrol

  cüneyt arkınla başrol

  hayalime gülmeyin.cüneyt arkının gençlik haliyle arım balım peteğim filminde başrol de oynamak:haha:

Sayfayı Paylaş