Çünkü Aşığım Sana

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Çünkü Aşığım Sana
Bir ustayım ben. Bir duvarı hatasız ören, bir ağacı nakış nakış işleyen, bir makineye hükmeden. Çünkü aşığım sana...

Bir öğrenciyim ben. Sürekli çalışıyorum dersimi. Ev ödevlerimi aksatmıyorum. Başarıyı yakalamak için uğraşıyorum. Çünkü aşığım sana.

Bir çocuğum ben. Oyunlarla büyüyen. Canı acıdı mı ağlayan, Keyiflendikçe gülen. Zayıfım çoğu zaman belki de aciz... Çünkü aşığım sana...

Bir suçluyum ben. Hep yakalanma tedirginliği içimde bir kaçışın koynunda savrulup duruyorum nereye gittiğimi bilmeden. Çünkü aşığım sana...

Bir yolcuyum ben. Menzili olmayan yollarda arayış içindeyim. Nereye gidersen peşindeyim. Kilometreler yoldaşım. Çünkü aşığım sana...

Bir hastayım ben. İyileşmek gelmiyor içimden. Seni ilaç belledim; ama bitmeyesin diye öyle azar azar alıyorum ki, kalkamıyorum ayağa... Çünkü aşığım sana...

Bir ateşim ben. Alev alev sarıyorum etrafımı. Sen canlandırıyorsun beni. Tonlarca su dökseler üzerime bir küçücük korum bile sönmez. Çünkü aşığım sana...

Bir besteyim ben. En güzel senfonileri besteliyorum. Aşkın notalarından ezgileri yoğuruyorum. Sensin şarkılarımın kaynağı,. Çünkü aşığım sana...

Bir fidanım ben. Sen suladıkça yeşeriyorum. Su vermeye gelmesen solacağım biliyorum. Ama gelirsin, soldurmazsın beni. Çünkü aşıksın bana...

Bir pencereyim ben. Açtıkça kanatlarımı senin ışığın giriyor evimden içeri. Gözlerimi kamaştırıyorsun; ama, ben bundan hiç yakınmıyorum. Çünkü aşığım sana...

Bir kapıyım ben. Ama hüzün ve acıya geçit yok bu kapıdan. Zaten hiç yakışmaz ki sana bunlar. Sadece senin geçmene izin var seninle birlikte aşka da... Çünkü aşığım sana...

Bir ülkeyim ben. Bağımsızlığımı seninle kazandım. Topraklarımda aşk hüküm sürüyor, sen dolaşıyorsun. Bayrağım seninle dalgalanıyor. Çünkü aşığım sana....

Bir bahçeyim ben... Uzun yollardan sonra girilen bir bahçe. Herkesin konukluğu kısa sürdü bu bahçede; ama sen gitme. Çünkü aşığım, sana...

Bir mektubum ben. En güzel sözcüklerin okunduğu adresi belli.. Sahibinin elinde daha da güzelleşen. Sen okumalısın beni. Çünkü aşığım sana...

Bir deli maviyim ben. Sevdikçe mavileşiyorum seni de. şimdi maviyi yaşama zamanıdır, şimdi aşkı yaşama zamanıdır. Haydi GeL BenimLe... Çünkü Aşığım Sana .......... !!!

Cevap: Çünkü Aşığım Sana

Bir çocuğum ben. Oyunlarla büyüyen. Canı acıdı mı ağlayan, Keyiflendikçe gülen. Zayıfım çoğu zaman belki de aciz... Çünkü aşığım sana...

canım çok güzel olmuş renklerde bir harika teşekkürler bitanem

Cevap: Çünkü Aşığım Sana

Bir fidanım ben. Sen suladıkça yeşeriyorum. Su vermeye gelmesen solacağım biliyorum. Ama gelirsin, soldurmazsın beni. Çünkü aşıksın bana...

Bir mektubum ben. En güzel sözcüklerin okunduğu adresi belli.. Sahibinin elinde daha da güzelleşen. Sen okumalısın beni. Çünkü aşığım sana...

Teşekkürler annem :)

Geri