Cyclo progynova kullanımı sorun yaratır mı?

M

Misafir123

Forum Okuru
Cyclo progynova kullanımı sorun yaratır mı?
İyi günler beyza hanım sorumu gece sormuştum fakat yayınlanmamış 2.defa sormak durumundayim kusura bakmayın. yaklaşık 2 aydır adet olmuyorum diye doktora gittim ultrason da polistik over dedi hormon testi istedi adetin 3.gunu yaptırdım ve hiçbir şey çıkmadı polistik over yok dedi. Cyclo progynova ilacıni verdi kullanmam icin adetin 5.gunu bu ilaca başladım. Benim sorum bu ilaç gebeliği kolaylaştırmakta yardımcı oluyormuş fakat ben hamile kalmak istemiyorum. Prezervatif ile koruma saglansa bile bu ay daha çok mu dikkat etmeliyiz? Ve adet oldugumda doğum kontrol hapina başlamak istiyorum sizce kullanayımmı Teşekkür ederim simdiden

Merhaba, burda sorulan her soru usulünce sorulduğu taktirde yayınlanır ve yanıtlanır. İnternet bağlantınız ile ilgili sorun yaşadıysanız sorunuz sisteme düşmemiş olabilir.. Gelelim sorunuza Cyclo-prognova gebeliği engellemez bebek düşünmüyorsanız prezervatif gibi ek bir koruma yöntemi uygulayabilirsiniz. Diğer sorunuz ilaç kullanımı ile ilgili. Bu konuda size yardımcı olamıycam.Prensip olarak ilaç kullanımı,ilaç tavsiyesi vs önermiyorum.Hekiminize danışmanızda fayda var.. Sağlıklı günler diliyorum..

Geri