1. sambade

sambade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

D-e-N-e-M-e

Konu, 'Deneme Odası' kısmında sambade tarafından paylaşıldı.

1-2-3- Deneme 1-2 :deli::grouphug::grouphug:

D-e-N-e-M-e konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. T r a n c e

T r a n c e

Temelde Drum Machine, Sampler ve Synthesizer gibi inorganik enstrümanların kullanımına dayanan müzik türüne Elektronik Müzik denir. daha sonra daha da gelişerek tekno müziki oluşturdu. Başlıca Türleri : Genel başlıklar altında 39 türü vardır; 1)Ambient: 2)Abstract: 3)Acid Jazz: 4)Breakbeat: 4/4 vuruşluk house ve benzeri tarzlara alternatif olarak ortaya çıkan Breakbeat’in kökenleri hip hop’a...
  2. A'dan Z'ye Bendeki S-E-N

A'dan Z'ye Bendeki S-E-N

bendeki sen nedir Geçip giden zamana yenik düşmemek için verdiğim savaş..hangi birine yenilmişim ki yada kime..hala ayaktayım..yenik düşenler-iradesizliğine yenilenler..ben değilim..sana olan zaafıma yenilmedim en azından..zaafım büyük..ve çıkıp gelmeyişinle nasıl büyük bir iyilik yaptığından haberin yok..aynı sana olan zaafımdan haberinin olmadığı gibi.senin zaten dünyadan haberin yok....
  3. ^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

slm ben kaan tüm arkadaşlara iii paylaşımlar dilerim
  4. Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

ANNELEREE..... Anne demek; * Yenilen her lokmadan sonra alkış kıyamet koparan,şenlik havasına bürünendir. * Çıkan her pirinç tanesi diş için tüm hısım akrabaya telefon açandır. * Tüm hafta hayalini kurduğu pazar kahvaltısına oturup asla yiyemeden kalkandır. * Sabaha kadar kırk sefer uyanarak,sabah kalkıp zombi gibi işe gitmektir. * İşten eve geç gelmenin vicdan azabıyla...

Sayfayı Paylaş