Daha ne kadar dayanirim bilmiyorum

gerçektten çok kötü bir durum cnm allah yardımcın olsun kocanında aklı bir an önce başına gelsin........aslında burada paylaşarak başkalarınnada yardımcı oluyorsunuz..ben mesela eşime kızdıgım zamanlar oluyor..ama böyle şeyleri okuyunca eşimin iyi bir eş oldugunu fark ediyorum....canım allah sabır versin inş herşey istedgin gibi olur........

benim esim hep böyleydi haksiz oldugu zamanlarda bile hic bi zaman sucunu kabullenmedi hep benim üzerime geldi sanki suclu benmisim gibi susturdu beni. onunla iyilikle konusmayi cok denedim biraz konusuyorum ona bazi seyleri anlatmaya calisiyorum ama hemen sinirleniyor sus kapat konuyu git basimdan diyor ha sunuda biliyorum yaptiklarina sonradan pisman oluyor ama inanin hic bi ise yaramiyor ona kötü bi insan diyemiyorum onuda anlamaya calisiyorum belki bana anlatamadigi sorunlari var belki cocugunu düsünüyor üzülüyor ne bilim sonucta oda insan ben onu anlamaya calisiyorum cogu zaman anliyorumda elimden geldigince yardimci oluyorum sirf cocugunu görmesi icin gittim o kadinla konustumda ama olmadi ben elimden gelenin fazlasini yaptigima inaniyorum.

canım kıyamam sana..rabbim sana sabır versin ve sorunlarını en kısa zamanda ortadan kaldırsın.dualarım seninle.rabbine inan ona güven.emin ol sabrının sonu selamet olacaktır.hiçbir zaman içine atıp dert etme.gel burda anlat rahatla..yalnız değilsin melişim..rabbim yardımcın olsun

cnm allah yardimcin olsun esinin annesinen yardim istesen belki onun esinle konusmasi daha
etkili olur sanirim sen kimseye söylemeden cözüm bulmak istiyorsun ama
bu seni cok yipratmis icine kapanip beklemekte care degil sen birilerinden yardim istemedikce onun degisecegini samiyorum ayril demiyorum ama mutlulugun icinde hickimseden cekinip korkmadan yardim iste ve cözüm ara seni öpüyorum
:melek:melekler seninle.

Canim ne desem bos,bir an durdum dusundum inanki sanki hayat durmus gibi hisettim.Ceken bilir nasil bir duygu oldugunu,Allah sabrini versin diyecegim,diyecegim de ne yapabilirsin aslinda bunu bulmak gerekli,konus desem zaten konusmaya calisiyorsun olmuyor.En iyisi esin gitmez de sen kendin icin profesyonel bir yardim almalisin,en iyi karari bu sekilde verebilirsin.Hem icine atmaktan kurtulursun hem de esini yonetmeyi ogrenebilirsin.

:( senin adına dua etmektn başka bir sey gelmez elimden.. bırak git desem bir türlü sus idare et desem 1 türlü.. umarımkendi aranızda çözümler bulursunuz... fakat ben sunu bilir sunu soelrim.... HİÇ KİMSE DEĞİŞMEZ KENDİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTEMEDİĞİ SÜRECE.... senin çabalamanla olacak işler değil bunlar oda bir sorunun oldugunun farkına varmalı ve çözüm için çabalamalı...

offf o sana öyle davranınca sen mecburen oturuyosun hicbise yapamıyosun ha bide hicbisey olmamış gibi konusuyo dimi umarım değişir yoksa kendi kaybeder.

Canim ne desem bos,bir an durdum dusundum inanki sanki hayat durmus gibi hisettim.Ceken bilir nasil bir duygu oldugunu,Allah sabrini versin diyecegim,diyecegim de ne yapabilirsin aslinda bunu bulmak gerekli,konus desem zaten konusmaya calisiyorsun olmuyor.En iyisi esin gitmez de sen kendin icin profesyonel bir yardim almalisin,en iyi karari bu sekilde verebilirsin.Hem icine atmaktan kurtulursun hem de esini yonetmeyi ogrenebilirsin.
cnm bi uzmana gitmeyide cok istedim esimle söyledim ama bana kizdi sen delimisin dedi bende hayir deli degilim ama her insan gibi bizimde ihtiyacimiz var buna eger gidersen sonunu sen düsün dedi sanki her yanim sarilmis elim kolum bagli hic bisey yapamiyorum ben bugune kadar esimden hic bisey gizlemedim bunuda gizli yapmak istemedim ama herseye oldugu gibi bunda izin vermedi ya anlamiyorum ki bazen oluyor hic izin vermez dedigim seylere sesini cikarmiyor( tabi sonradan acisini cikariyor) bazende bunda kizacak ne var bisey demez dedigim seyde kiyamet kopuyor bende sasirdim nasil davranicam

arkadaslar hepinize tek tek tesekür ederim inanin sizin yazdiklarinizi okuyunca kendimi sanki kocaman bi ailem varmis gibi hissediyorum iyi ki bu isteyi bulmusum iyiki sizlerle tanismisim allah sizlerin yardimcisi olsun bahtiniz acik olsun

Geri