Etiketler:
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

daisy modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

keşke herşey papatyalı olsa benim için mükemmel
    olurdu doğrusu bu modayı kendim için yaptım

umarım sizde beğenirsiniz:)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    çok da tatlı olmuş cnm emeklerine saglık bilezik çok tatlıymış

daisy modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marc Jacobs Daisy Parfümü

Marc Jacobs Daisy Parfümü

marc jacobs daisy marc jacobs daisy parfüm parfüm siyah şişeli evlilik yıldönümümüz için hediyem çoktan alındı ama sevgililer günü ve doğum günüm aynı gün eşime söylesem bundan alırmı acaba bana bayıldımm yukarda gördüğünüz şık şişe, göründüğü kadar güzel kokuyor. Marc Jacobs‘un çıktığı anda klasiğe dönüşen kokusu Daisy, birinci doğumgünü şerefine yeniden yaratıldı. Parfümde yasemin...
  2. 2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı...
  3. Yılın saç modası; Bo Derek Modası

Yılın saç modası; Bo Derek Modası

ABD kaliforniya'da 1956 yılında doüan ve gerçek adı Mary Cathleen Collins olan, oyuncu ve film yapımcı Bo Derek'in saç modeli yılın modası oldu Melek'lerim. Bir çok ünlü tarafından tercih edilen Bo Derek saç modelini, günümüzde oldukça sık göreceğiz Melek'ler... Heidi Klum, 4. evlilik yıl dönümünde Bo Derek'in unutulmaz saç modelini tercih etti. Bo Derek'in retro ruhunu canlandıran altın...
  4. 2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası trendleri

2012 Makyaj Modası Örnekleri 2012 Makyaj Modası Ve Makyaj Önerleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda biz kadınlar için vazgeçilmezlerin başında gelen makyaj modasını aralıyor ve sizlere 2012 makyaj modası trendleri hakkında bilgi ve örnekler aktarıyoruz. Neon renkler, geleneksel kırmızılar, danteller, tüller derken, 2012 yılı makyaj modası şekillendi.2012 Makyaj Modasında ise bu...
  5. Erkek Gömlek Modası

Erkek Gömlek Modası

Erkek Gömlek Modası yeni trendler arasında modellerde sunarsanız çok seviniriz hep kadın modası olmaz biraz bizide düşünün :)

Sayfayı Paylaş