Dalan vücut yağı kullananlar kuruluğa iyi gelir mi?

C

CCeylinn

Forum Okuru
Dalan vücut yağı kullananlar kuruluğa iyi gelir mi?

Dalan vücut yağı kullananlar melek kadınlar kulübü dalan vücut yağı fiyat forum'da.​

Arkadaşlar vücudum aşırı kuru cildim için bir vücut yağı ararken dalani gördüm size sormak istedim. Dalan vücut yağı kullananlar nasıl acaba? Vücut için dalan yağını nasıl kullanmalıyım? Banyo sonrasında kullansam rahatlama sağlar mı? Cildimin kuruluğunu azaltır mı? Eğer başka vücut yağı varsa öneride de bulunabilirsiniz.

Merhabalar
Dalan vücut yağı cildi nemlendirir kuru ciltlere özellikle iyi gelir diye düşünüyorum ama şu da var ki yağ ciltte emilmeyebilir. Yağlı his bırakabilir yani onun da bilgisini verelim. Hatta zeytinyağlı olanı ben de aldım yıllar önce ama dediğim gibi emilmiyor ciltte yağlı his bırakıyor ama kokusu çok güzel kokusu için almıştım kokusu bakımından pişman olmadım cildi çok hoş kokutuyor☺️ yani koku işi de herkese göre değişebilir. Yağ emilmedigi için de kıyafetinize bulaşabilir o yüzden de dikkatli olun sürer sürmez kıyafeti giymeyin. Yani belki de seversiniz çünkü yorumlara da baktığım zaman beğenenler de olmuş. Dokusunu kokusunu ve emilimini beğenenler olmuş. Deneyebilirsiniz çok pahalı bir ürün değil. Kuru bir cildiniz varsa Argan yağı masaj için çok iyi gelecektir. Argan yağlı masaj yağlarını tercih edebilirsiniz.

Özellikle kuru ciltlere iyi gelir Argan. Aşağıdaki yazı da sizi ilgilendirecegini düşündüğüm için incelemenizi istedim. "Argan yağı kullanırken dikkat etmeniz gerekenler" hemen aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz

Geri