1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Dalgacı Burçlar

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç: Arkadaşınızla hoş bi akşam yemeğine çıkacak; hesabı kim ödeyecek diye cüzdanınıza davrandığınızda, diğer arkadaşlarınız da aynı çeviklikte davranacak, siz onların bu hareketini görünce "Yav ne gerek vardı hehe", "Bi dahaki sefere de benden ha gençler" gibi cümleler kuracaksınız. Boğa: Kıtlık olacak paniğiyel tüm paranızı Peti Pufa yatıracaksınız. Peti Puf paketleriyle sinek yakalamanın müptalası olmuşsunuz. Ama yakalanan bi sinek size baş kaldıracak. Sizin rejiminizi yıkıp sizi krallıkla yönetmeye başlayacak.

  İkizler: Bugün kendinize güvenene tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Ama bu elinizdeki kola kutusunu bi atışta çöpe sokmaktan öte bir durum değil. Zaten "Aaa denyoya bak, aaa çılgına bak hehehe" şeklinde bi dikkat çekiş bu, abartmayın.

  Yengeç:Size her söylenen şeye çok çabuk kanıyorsunuz. Misal zamanında: "Sanayağ'ın içinde domuz yağı varmış layn" ya da "Kolayı etin üzerine dökmüşler et kapkara, delik deşik olmuş haa" söylentilerine de inanmışınız. Sevip sevilmeyeceki seveni sevemeyecaksiniz.

  Aslan: Şu ana kadar övündüğünüz tek şeyin ilkokuldaki karnenizin naştan aşağı pekiyi olduğun anlıyor ve yıkılıyorsunuz. Yeni yapacağınız iş için dostunuzdan destek isteyecek; "Sen yaparsın aga, sen süpersin aga" gibi tırtto bi destek olacak bu.

  Başak: Belki çok iğrenç ama basur memenizi emen bi bağırsak kurdunuz olduğunu öğreneceki kendisini evlat edineceksiniz. Bağırsak kurdu hayırlı bir evlat olacaki mürüvvetini dahi göreceksiniz. Uğurlu gününüz bi haftanın gün sayısının 3 katından 2 eksikinci gün.

  Terazi: Toplumda üstünüze çok fazla yükleniyor. Ama siz mal olduğunuz için dayıngilin kızının çeyiz alışverişine bile yardım ediyorsunuz. Dayınızın kızı Kuşum Aydın'ın programına gitmeyi teklif ediyor, programda dayıkızıyla oyun havasında kalça çakışırken sakatlanacaksınız. 6 ay Kuşum Aydın'dan ayrı düz koşu yapacaksınız.

  Akrep: Yaratıcılığınızın zirvesindesiniz. İki ay bi dağ evinde kitap yazmak için çıkacak. Yok tavab akıyordu, yok horoz sesiydi, odun toplamaydı falan bi şey yazamayacaksınız. So üç gün biraz yazacaksınız. Ama bi kitaba yetmeyecek. Sayfa çok gözüksün diye büyük büyük yazacaksınız.

  Yay: Kafanıza düzgün yürüme adına kitapları koyup idmalar yapacaksınız. Cat walk yürüyüşünüz kahvedekilerin dikkatini çekecek. Taciz içinde bırakılacaksınız. Karakışa dikkat, ana arterler kapanabilir.

  Oğlak: Yeni insanlarla tanışıp onlarla boza içmeye gideceksiniz. Eğlence anlayışı nu olan insanlarla tanıştığınıza lanet edeceksiniz. Ama bu sessizliğinizi fırsat bilen toplum kulağınıza fiske vuracak, enseye şaplak atacak. Olaylara sessiz kalmaktansa onlara döner bıçaklı cevaplar vereceksiniz.

  Balık: Bi geziye çıkacaksınız ama bu gezi iki sokak ötedeki markete olacak. Ama maceracı bir ruha sahipmiş gibi takılacaksınız. Fakat sonradan anlaşılacak ki market sahibi Binali'nin karı muhabbetini dinlemek hakikaten maceracı bi ruh istiyor. Binali faali meçhul bi kafayla bere içinde kalacak.

   
Dalgacı Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burç

  Burç

  Bakınız; Kale Burcu.Rüyasında burçlardan birini gören garip olaylarla karşılaşır. Ayrıca aynı burçtan biriyle tanışabilir Rüyasında burçlardan birini gören garip olaylarla karşılaşır. Ayrıca aynı burçtan biriyle tanışabilir. Rüyasında oniki burçtan birini gören kimse ilginç olaylarla karşılaşır. Ve o burçtan biri hayatına girer.Bir kimse rüyada kendisini kalenin burcunda oldugunu görse, o...
 2. Yeni Türkü - Dalgacı Mahmut

  Yeni Türkü - Dalgacı Mahmut

  İşim gücüm budur benim Gökyüzünü boyarım her sabah Hepiniz uykudayken Uyanır bakarsınız ki mavi Deniz yırtılır kimi zaman Bilmezsiniz kim diker Bilmezsiniz kim diker Ben dikerim Dalga geçerim kimi zaman O da benim vazifem Bir baş düşünürüm başımda Bir mide düşünürüm midemde Bir ayak düşünürüm ayağımda Ne halt edeceğimi bilemem
 3. Eda Özülkü - Dalgacı

  Eda Özülkü - Dalgacı

  Demir aldık hayallerden Biz aşka güveniyoruz Dalgalarımız güllerden Baharlara esiyoruz Aklımızı kaybettik Yelkensiz uçuyoruz Bir deli rüzgar gibi dört yönden esiyoruz Dalgacı yine mi dalgın Yaklaştık gözün aydın Rüzgar çıktı gönüllerden Bulutlara eriyoruz Aşk dolu nanelerden Türküler üretiyoruz Söz: Aysel Gürel Müzik: Metin Özülkü
 4. burç

  burç

  23 ekim 2000 doğumlu insan hangi burç olur?
 5. burçlar

  burçlar

  yükselenimi öğrenmek istiyom
Etiketler:

Sayfayı Paylaş