Dalgalı Saçlarla Dahada Havalı Olun

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Dalgalı Saçlarla Dahada Havalı Olun
yarım topuz modelleri dalgalı topuz modelleri yarım saç maşalı maşa
MAŞAYLA ŞEKİLLENDİRİLMİŞ, DALGALI SAÇ MODELLERİ

Biz kadınlar her zaman daha dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olabilmek için elimizden geleni yaparız. İşte saçlarının daha dolgun görünmesini isteyen hanımlara saç maşasıyla kendi kendinize de yapabileceğiniz bir kaç farklı dalgalı saç modeli...

Saçınız ister uzun olsun, ister kısa ince veya kalın uçlu maşaları kullanarak saçlarınıza istediğiniz formu verebilirsiniz...

Eğer saçınız kısa ise bu tarz saç stillerini tercih edebilirsiniz:

Uzun saçlılar ise genellikle dalgalandırılmış saçlarını salık kullanmaktan yana...Eğer daha farklı bir modelle dalgalı saçlarınızı kullanmak istiyorsanız, saçınızı yarım topuz yapıp, geri kalan maşalı saçlarınızı salabilirsinizGisele Bündchen da saçlarını genellikle dalgalı kullanan bir model. Özellikle dipleri ve üst kısımları düz, uçlara doğru maşayla hareketlendirilmiş saç modelini tercih ediyor.

Bir kaç öneri:

*Eğer çapı küçük bir maşa kullanıyorsanız, saçlarınızı şekillendirdiğinizde daha sık ve lüle lüle bir görünüme sahip olursunuz.

*Eğer daha geniş buklelelere sahip olmak istiyorsanız, daha geniş çaplı bir maşa kullanın. Saçlarınızı da daha büyük tutamlar halinde ayırıp şekillendirin.
 
Üst