1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir lütfen bu sorumun cevabını verin bana:)

damada ve satrançta taş sürmeye ne ad verilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?

ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?

ezan okunan ince ve yüksek kuleye ne ad verilir?
  2. İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir

İşletmelerin büyümeleri için sermaye sağlayan yatırımcılara ne ad verilir kim biliyor bu sorumun cevabını hadi bekliyorum cevabı
  3. Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir

Taş Kürenin Diğer Adı Nedir evet cevabı bilenleri bu sayfaya cevap vermeleri için bekliyorum:)
  4. Fitre Nedir ve Kimlere Verilir?

Fitre Nedir ve Kimlere Verilir?

fitre nedir fitre kimlere verilir fitre kimlere verilmez Ramazan ayında hali vakti yerinde olan müslümanların yardıma ihtiyacı olan kişilere verdikleri belirli bir paraya fitre deniyor. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan"fitre kimlere verilir yada verilmez" sorusuna yanıt olarak sizlere gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Temel ihtiyaçlarının dışında belli bir mala...
  5. Satranç kuralları nelerdir?

Satranç kuralları nelerdir?

Satranç, iki oyuncu arasında oynanan bir zeka oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir...

Sayfayı Paylaş