Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri
Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu alma Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu iptal Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara telefon numaraları Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Kadın sağlığı hakkında başarılı tedavi yöntemleri ile hizmet veren Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri hakkında ki bilgilerimizin yanı sıra birde Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu alma bilgilerine yer veriyoruz Melek'lerim. Ayrıca randevusunu iptal etmek isteyenler için de Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu iptal bilgilerini, ulaşım için Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara telefon numaraları sunuyoruz Melek'lerim.


has6-1b4.jpg


Hastane Adı: Danış Kadın Sağlığı Merkezi
Telefon: (0312) 472 33 34
Faks: (0312) 472 33 34
Adres: Çetin Emeç Bulvarı 2. Cadde No: 2/A Öveçler
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Web Adres: Danış Kadın Sağlığı Merkezi AnkaraDanış Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi

Eğer siz ve eşiniz bir yıldan uzun zamandır çocuk sahibi olmak istiyor ama başarılı olamıyorsanız, artık yalnız değilsiniz. Bu süreçte zaman zaman suçluluk, hayal kırıklığı, kıskançlık ve çaresizlik duygularını yaşadığınızı biliyoruz. İncelemelerin ve tedavilerin bir çok açıdan zorluklar içerdiğinin de farkındayız. Çocuk sahibi olmaya engel olan durumların birçoğunu günümüzde aydınlatabiliyoruz.

Konusunda uzman olan jinekologlarımız, embriyologlarımız, androloglarımız ve hemşirelerimiz çocuk sahibi olamama problemi olan sizlere, özveri isteyen prosedürlerde yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Birçok çift için son tedavi kararları bazı seçenekler içerir; bizler sizlerin de kararlarda aktif olarak rol almanızı istiyoruz. Bu nedenle, ilk hazırlık aşamasına eşiniz ile birlikte katılmanızı bekliyoruz. Tıbbi yardım almaya karar verdiğiniz andan itibaren yapılacak işlemlerin zamansal, fiziksel, ruhsal ve maddi zorluklar içerebileceğini bilmelisiniz.

Burada sizlere çocuk sahibi olamama nedenleri, bu nedenle yapılabilecek incelemeler ve tedavi yöntemleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Her zaman daha detaylı bilgileri ekibimizden alabilirsiniz.
 
Üst