1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Dansöz giflerı

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

dansöz gifleri oryantal gifleri hareketli dansöz oryantal gifler smiley [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG] oryantal (dansöz gileri)
    [​IMG] [​IMG]

Dansöz giflerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dansöz

Dansöz

Rüyada dansöz görmek, hayatinizda büyük de-gisiklikler olacagina, bekar iseniz evleneceginize, evli iseniz bir çocugunuz olacagina veya yeni bir is hayatina atilacaginiza, veya baska bir memlekete giderek yeni bir is tutacaginiza delalet eder.Dansöz
  2. Serdar Ortaç - Dansöz

Serdar Ortaç - Dansöz

İtiraf ediyorum sana itiraf. Başladı yaralı aşklara tadilat Masumum, dışarıdan daha masumum, Maalesef, bunun için sana mecburum. Yüksek uçan kuşun, yüreği sarhoşun. Acı çeker gibi, kölesi olmuşum. Kavga edenlere, bana küsenlere. Yüreği çark edip, geri dönenlere. Affet diyen kim? Ez geç diyen kim? Aşktan çeken kim? Benim kadar... Ölene kadar aşık olamazsın Birisi çıkar onu anlayamazsın Sen...
  3. hşg giflerı

hşg giflerı

HOŞGELDİNİZ!
  4. Dansöz Tanyeli Tedbirli Çıktı

Dansöz Tanyeli Tedbirli Çıktı

dansöz tanyeli tanyeli haberleri Sevgili melekler, Deniz Seki'nin bikinili fotoğrafları basına yansıyınca artık tüm ünlüler daha dikkatli olacak gibi :D:D Bunun ilk örneğini Dansöz Tanyeli 'de verdi. Basına resim vermemek isteyen Tanyeli bakın nasıl tedbir aldı. Tanyeli haberleri, haberin detayları... Selülit sorunu yaşayan ünlülerin mayolu fotoğraflarının basına yansıması, Tanyeli’nin...

Sayfayı Paylaş