Dantel Amerikan Servis

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dantel Amerikan Servis
amerikan servis ölçüleri Yemekli misafirlerinizi kendi eliişi göz nurunuzla karşılamak onlara bu şıklığı ve zerafeti sunmak isteyen tüm hamarat bayanlarımız için dantel amerikan servisi modelini ve yapılışını sunuyorum

Amerikan serviste dantel şıklığını sofranızda değerli konuklarınıza sunun.Dantelin zarafetinin ketenle bulaşması ayrı bir hoşluk veriyor takıma

- 100 gr. 60 no.lu krem rengi dantel ipliği - 0.75 no.lu tığ
- 1 adet beyaz makine nakış makarası
- 6 no.lu iğne
- 38x52 cm. ölçülerinde beyaz keten kumaş
Kullanılan Örgüler
-Zincir

-Kaydırma - Basit birit
- Sık iğne
-Yarım basit birit
-Çift birit
-Üçlü basit birit
Bordür 3.5 cm. genişliğindedir.. Her arayı köşelerde çakışacak şekilde kesip teyelleyip dikelim Kumaşın altında kıvırma payı bırakmayı unutmayalım.

El emeği dekorasyon ürünlerinden seçmeler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Banyo için çeyizlik klozet takımları Banyo için çeyizlik klozet takımları
Çeyiz hazırlığı yapan gelin adayları çeyizin de bulunacak modellere ayrı bir özenir ve en güzeli olmasını isterler. Gelin çeyizi dendiği zaman çeyiz de bulanan modellerin birçoğu ağır örneklerden ve şık parçalardan oluşur. Banyolar da bulunan...
Tatlı Evim 0
Güpür dantelli modern gelinlikler Güpür dantelli modern gelinlikler
Gelinlik modellerin de dantelin yeri eskiden beri değişmeyen bir detay olmuş, ve dantelin uygulandığı her gelinlik zarif bir tasarıma dönüşmüştür. Dantelli gelinlik modelleri, farklı gelinlik modellerine farklı bir hava katarken zarif ve şık...
Ben Evleniyorum:)) 0
Yeni takı trendi choker kolyeler Yeni takı trendi choker kolyeler
choker kolye modelleri, choker kolye nedir, kadife choker kolye, gothic choker kolye, choker kolye örnekleri ile ilgili bilgiler sizlerle.. Biz bayanların aksesuarlara olan düşkünlüğü malum... Gerek günlük gerekse özel günler de...
Takı ve Takı Tasarım 1
Ev dekorunda örtülerin yeri Ev dekorunda örtülerin yeri
Ev dekorasyonlarında dekor tamamlayıcılarının da yeri büyüktür. Odalarda estetik etkilere yer açıcı görevleri ile örtülerde çoğu zaman kurtarıcımız olabilmektedir. Masa örtüleri, perdeler, sandalye örtüleri, yatak örtüleri çeşit çeşittir...
Tatlı Evim 0
El emeği dekorasyon ürünlerinden seçmeler El emeği dekorasyon ürünlerinden seçmeler
Dekorasyonda en güzel estetik alan zenginlikleri yakalamak isteyenlerin tercihi olabilecek çeşitlilikler arasında yer alır el emeği ürünler. Birbirinden özel tasarım zenginlikleri ile beğenilen alternatif çeşitlilikler arasında yer alan el emeği...
Tatlı Evim 0