1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dantel Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dantel Nasıl Yapılır ? Selam kızlar bakıyorum bakıyorum bir türlü kafa veremiyorum acaba bu danteller nasıl yapılır :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dantel Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baklava Nasıl Yapılır?

Baklava Nasıl Yapılır?

baklava pastane baklavası nasıl yapılır tepsi baklava pastane baklavası tarifi Çoğu hanım tepsi baklavayı kendisi yapar ki bence pastanelerde satılandan daha hakiki ve güzel olur. Önemli olan bu şerbeti tutturmaktır. Hamuru açarken kullanılan nişastanın yeterli olmasıdır gibi birsürü püf noktası vardır anlayacağınız. Malzemeler * 2 adet yumurta * Yarım çay bardağı sıvı yağ * 2 çorba...
  2. Röfle Nasıl Yapılır ?

Röfle Nasıl Yapılır ?

röfle yapımı röfle nasıl yapılır röfleli saç renkleri röfleli saçlar röfle, nedir, nasıl yapılır, röfle yapma teknikleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Röfle, Fransızca bir kelimedir ve Türkçe karşılığı “ışıktan gelen akis” (pırıltı) demektir Değişik renk tonlarındaki saçlar arasından küçük parçalar halinde ayrılan saçların, değişik ilaç, teknik ve usullerle...
  3. donut nasıl yapılır

donut nasıl yapılır

Donut nasıl yapılır tarifi var mı ?
  4. Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır

Dantel Kolalama Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bildiklerinizi ayrıntılı bir şekilde yazın dantellerimden bazılarını kolalamam lazım :S
  5. Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Nasıl Yapılır Anlatım

Dantel Yapılışı Dantel Nasıl Yapılır Anlatım Yeni nesil pek meraklısı olmasada dantel işleri bizim anenelerimizden kalan değerli adetlerimizden biridir. Gerçekten de bir sanat eseri olan dantel örgü modellerini yapmakta ustalık ister Melek'lerim. Biz de bu yazımızda dantel yapımı hakkında ki bilgileri konu almak istedik:) Dantel Yapılışı Dantel ince ve daha fazla emek istiyen bir uğraştır...

Sayfayı Paylaş