Dantel Örgü Elbise Modelleri İle Zerafetinizi Açığa Çıkarın

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Dantel Örgü Elbise Modelleri İle Zerafetinizi Açığa Çıkarın
Dantel Örgü Elbise Modelleri- Elbise hanımların zerafetini ortaya çıkaran en önemli kıyafetlerdendir. Abiye mini uzun çok çeşitli örnekleri görebilirsiniz ama neden kendi elbisenizi kendiniz örmeyesiniz ki? Sizler için birkaç örgü elbise modeli de derledim beğendiğiniz modeli hemen örebilirsiniz. Özel günlerde işe giderken giyebileceğiniz dantel örgü elbiselerle zerafetiniz de ortaya çıkacak. Bence tığ işi ile örülmüş elbiseler daha bir zarif şık görünüyor. Özellikle özel gün ve geceler için hazır abiye elbiseler oldukça pahalı olmakta. Daha hesaplı daha az maliyete siz kendi elbisenizi kendiniz örebilirsiniz. Hem kendi zevklerinize göre hem de kendi bedeninize uygun örüp ilgi çekici görünebilirsiniz. Öreceğiniz elbisenizin üzerinde çiçek kelebek motifleri kullanabilirsiniz aşağıda gördüğünüz örnekte ki gibi. İster kollu ister kolsuz ya da uzun kısa olarak kendi elbisenize yön verebilirsiniz.


cicek ve kelebek motifli pembe beyaz orgu elbise.jpg


Yakalarında çiçek motifleri ile süslenmiş dantel motifli şık bir yazlık örgü elbise. Şıklığı gözlerinizi kamaştırabilir şimdiden söyleyim. Ne kadar zarif ve şık öyle değil mi arkadaşlar. Bu tür delikli dantel örgü elbiseler altına astarlı yapabilirsiniz. Astarlı olursa daha rahat kullanabilirsiniz.

dantel orgu motifli elbise modeli.jpg


Elbiseniz üzerindeki desenler motifler için örneklerdeki motifleri ilham alabilirsiniz. Bu tür bir elbiseyi işe giderken özel bir yemekte ya da özel gün ve gecelerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sizin de kendinize ait gardrobunuzda kendi el emeğiniz ile ördüğünüz bir elbiseniz mutlaka bulunsun bence.

kemer detayli orgu elbise modeli.jpg


Örgü elbisenize ek olarak tüller fiyonklarla süslemeler yapabilirsiniz. Aşağıdaki elbisenin kol kısımları bence çok iyi düşünülmüş. Bu modellere aslında yazlık demiştim ama astarlı şeklinde yazın da rahatlıkla yazın da kullanabilirsiniz. Bu arada kışlık giyebileceğiniz örgü elbise modelleri için burayı tıklayabilir modellerimizi inceleyebilirsiniz.

kollari tul orguden abiye orgu elbise.jpg
motifli tig isi orgu elbise.jpg


onu fiyonklu dantel orgu elbise.jpg
 
Üst