1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Dantellerden dekorasyon fikirleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dantel abajur Dantel saat Dantel dekorasyon fikirleri
    Dantelleri değerlendirme

Düğün arifesinde bu danteller yüzünden çok kavga ettik annemle. Artık dantel kalmadı kimse örtmüyor ben çeyizimde dantel felan istemem dedim. Annemde dantelsiz kız çeyizi olmaz dedi. Aramızda ki bu tartışma düğün gününe kadar devam etti. Sonuç yatağımın bazası asla kullanmayacağım dantellerle dolu. Sizinde benim gibi bir sürü danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim.

Dantellerden dekorasyon fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekorasyon Fikirlerim

Dekorasyon Fikirlerim

Dekorasyon konusunda çevremde oldukça popülerimdir :) Şimdi internet üzerinden de oldukça kolay olan bu olay için güzel bir de site buldum. Duvar resminizi ekleyerek üzerinde priz ve anahtar modellerini deneyebilirsiniz. En güzel tasarıma da 250 liralık hediye çeki veriliyormuş. https://bitly.com/HiCGGK
  2. Mandallardan dekorasyon fikirleri

Mandallardan dekorasyon fikirleri

Mandallardan Saksı Yapımı MAndalalrdan Tealight Yapımı İnsanoğlu isteyince ve kafasını çalıştırınca birçok şeyi farklı bir şeye dönüştürebiliyor. Tabi bunun için pratik zeka ve el becerisi lazım. Bende ikiside yok :) BEnde o yüzden fikirleri kendim üretmiyorum hazır üretilmiş fikirleri kullanıyorum. Kendim yapmıyorum, size yaptırıyorum. Aslında ben daha zekiyim dimi:) İşte mandallardan saksı...
  3. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  4. Oyun Kağıtlarından Değişik Dekorasyon Fikirleri

Oyun Kağıtlarından Değişik Dekorasyon Fikirleri

ilginç dekoratif ürünler ilginç dekorasyon örnekleri Sevgili melekler, pek çoğumuz pişti, papaz kimde, dost kazığı gibi basit kağıt oyunlarıyla daha küçük yaşlarda tanışmış, ileri dönemde arkadaşlarımız arasında da daha değişik ve kafa çalıştırmaya zorlayan oyunlar oynamışızdır. Bu oyunları oynadığımız oyun kağıdı desteleri artık dekoratörlere ilham kaynağı olmuş durumda. Birbirinden hoş ve...
  5. Anti Stress Dekorasyon Fikirleri

Anti Stress Dekorasyon Fikirleri

İstikbal Anti Stres Halı Modelleri Yataş Anti Stres Yatak Modelleri Anti Stres Yatak Odası Dekorasyonları Stres hayatımızın bir parçasıdır. Bu parçadan kurtulmak için kimi zaman psikoloğa gideriz kimi zamansa kendi çabalarımızla çözüme ulaşmaya çalışırız. Peki bu durumdan kurtulmak için dekorasyonunuzda farklılık yaratmaya ne dersiniz? Gelişen teknoloji ile son senelerde pek çok kaliteli...

Sayfayı Paylaş