gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Dantelli Parçalar Giyimde Nasıl Kullanılmalı ?

  Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  dantelli kıyafetler dantelli parçalar  Sevgili melekler, dantel zaman zaman unutulmaya yüz tutsa da romantizm ve nostalji akımlarıyla tekrar tekrar zirve yapan bir materyal melekler :) Özellikle romantizm akımının son derece popüler olduğu moda dünyasında yine bir dantel fırtınasıdır esiyor. Buna en iyi örnek herhalde az önce paylaştığımız dantel ayakkabı modelleri. Şimdi paylaşacağımız bilgilerse son zamanlarda yine trendi olan dantel modasında dantelli kıyafetler ve dantelli parçaların nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili. Bu önerileri dikkate alırsanız danteli en iyi şekilde taşıyabileceksiniz :)


  [​IMG]  Dantelli kıyafetler sizi şık bir kadına dönüştürmek için yeterlidir. Ancak, senenin modasını yakalamak için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekiyor; aksi halde şık olmaya çalışırken rüküş, ucuz veya ortaçağdan kalma bir görünüm yaratabilirsiniz.

  Etek
  Dantel kalem etekler son derece şık görünüyor. Dantelli kalem eteklerle ipek bluzler abartısız ve asil bir şıklık yaratıyor.


  Bluz
  Kesik dantel bluzleri yüksek belli şortlarla, skinny jeanlerle, denizci pantalonlarıyla veya maksi eteklerle kombinleyerek bu yılın trendlerini en uygun şekilde kullanmış olursunuz.


  Ceket
  Yarım dantel ceketler jeanlerle ve denizci modeli tshirtlerle oldukça uyum sağlıyorlar.


  Ayakkabı
  Dantelli ayakkabılar zarif ve narin duruyor fakat, dantelli ayakkabı giydiğinizde üzerinizdeki diğer parçalarda fazla dantel olmamasına özen göstermelisiniz.


  Aksesuar
  Dantelli kıyafet giydiğinizde aksesuarları minimumda tutmaya dikkat edin. Minik sallantılı bir çift küpe takı olarak yeterlidir.

   
Dantelli Parçalar Giyimde Nasıl Kullanılmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Desenler nasıl kullanılmalı?

  Desenler nasıl kullanılmalı?

  Desenler nasıl kullanılmalı? Desenler nasıl kullanılmalı? Evinizde desenli kumaşlar ve döşemeler kullanmayı seviyorsunuz, peki bunları kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Desen çılgınlığının ulaştığı zirvede, her şey, her şeyle güzel duruyor. Yapraklar yuvarlaklara karışıyor, etnik baskılar barok kıvrımlarla buluşuyor. Evlerin bu yeni ‘karıştır-yakıştır’...
 2. parfüm nasıl kullanılmalı

  parfüm nasıl kullanılmalı

  Bazen parfüm sıkıyorum hiç kokmuyor, bazen de yanımdan bir kadın geçiyor aman yarabbim parfüm kokusundan bayılacak gibi oluyorum, acaba diyorum doğru dürüst ayarında ve güzel kokmak için nasıl parfüm seçmeli ve kullanmalı ?
 3. Renkli Rimel Nasıl Kullanılmalı?

  Renkli Rimel Nasıl Kullanılmalı?

  renkli rimel nasıl kullanılır renkli rimel renkli rimel kullanımı Sevgili melekler, son zamanlarda düzenlenen defilelerde makyaj artistlerinin siyah rimeller kadar renkli rimelleri de kullandıklarını görüyoruz. Bakışlara son derece çarpıcı bir görüntü veren renkli rimeller, kullanmayı bilmeyenlerin elinde ise tam bir faciaya dönüşüyor. Özellikle gözleriniz renkliyse tercih edebileceğiniz...
 4. Renkli Rimel Nasıl Kullanılmalı?

  Renkli Rimel Nasıl Kullanılmalı?

  renkli rimel kullanımı, renkli rimel, renkli rimel nasıl sürülür Sevgili melekler, rimel denince her zaman akla klasik renkli rimeller geliyor. Oysa rimellerde de renk çeşitleri mevcut. Bayanların büyük kısmının tercih ettiği siyah rimelle her renk kıyafetle uyum sağlaması ve doğallığı rol oynuyor. Ancak farklı zamanlarda farklı makyajlar yapmak istediğimizde pekala renkli rimel...
 5. Dekorasyonda vazolar nasıl kullanılmalı?

  Dekorasyonda vazolar nasıl kullanılmalı?

  Ev dekorasyonun vazgeçilmezidir aksesuarlar.Kullanılan alana göre şık bir görünüm farklı bir boyut kazandırır.Aksesuarlardan en sık tercih edileni dekoratif vazolardır.Dekoratif vazolar günümüzde eskiye nazaran çok farklı ve modern tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Porselen olanından ,cam olana,metal aparatlılarından ahşap olanına kadar her zevke her alana uygun vazo bulmak mümkün.Boyutları nı...

Sayfayı Paylaş