Dark and lovely hakkında neler biliyorsunuz kızlar?

B

bluesweety

Forum Okuru
Dark and lovely hakkında neler biliyorsunuz kızlar?

Dark and lovely yorumlar melek kadınlar kulubü dark and lovely kullanımı forum'da.​

Arkadaşlar her gün işe gittiğim için erken de çıkıyorum işe ve saçlarım uzun çok dalgalı. Düzleştirmem gereken zamanlar oluyor hele banyo yapıp yattığımda saçları yatıştırmak oldukça güç oluyor. Dark and lovely ürününü hiç duydunuz mu? Nasıl saçları düzleştirdiği söyleniyor etkili bir ürün müdür? Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıca dark and lovely fiyatı nedir nereden almak gerekir?

Merhaba
Saçları dalgalı ya da koç kıvırcık olanların da işi zor. Hani hep olur ya kıvırcık saçlar düz saçlara, süz saçlı olanlar da dalgalı saçlara özenir. Ama özenti ile olmuyor maalesef. Çok dalgalı kıvırcık ve yoğun saçlarınız varsa işiniz çok zor. Mutlaka ya fön yapacaksınız her gün ya da saç spreyleri kullanacaksınız saçlar kazık olacak. Dark and lovely ürününü duydum kullanan bir arkadaşım oldu ama. Şöyle bir durum oldu. Arkadaşım hiç bir yere danışmadan almış saçlarında da işlem varmış o sıra. İşlemli ve boyalı saçlara kesinlikle uygulanmamalıdır. Arkadaşım tabii boyalı saça uyguladığı için saçları resmen sünmüş. Yani demem o ki işlem varsa saçınızda uygulamayın bu ürünü.

''Dark and lovely saç düzleştirici yorumları''​

• Kıvırcık saçlara harika düz görünüm sağlar
  • Saçların kolayca şekil almasını sağlar
  • Dark and lovely uyguladığınız andan itibarek 3-4 ay düz bir şekilde kullanabilirsiniz
  • Uygulama yaparken saç derisine dokundurmamaya çalışın
Dark and lovely setini aldığınızda içinde kullanım talimatları yazar. Saç boyama işlemi gibi aşama aşama uygulama yapmanız gerekecektir. Saç düzleştirme yaptırmak ile alakalı bir konu paylaşmak istiyorum sizinle şimdi. İlgilendiğinizi ilginizi çekebilecek bir konu. ''Saç düzleştirme her saça uygulanabilir mi bu işlem ne kadar zaman alır'' konu ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri