1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

dayan yureğimmm.....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dayan yureğimmm.....
    emeğinize sağlık.

dayan yureğimmm..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Dayan

Candan Erçetin - Dayan

ben nereden bileyim bana sorma aklim kendime zor yetiyor hal ve gidis sifirin altinda insan kendini zor tutuyor ben nereden bileyim beni yorma kimileri talihi kus saniyor (kimileri kendine tac takiyor) fazla guvenme doner diye dunya kalles durdu mu tam duruyor dayan dayan kul uzaktan kurtulmaz uyan uyan gul uzaktan koklanmaz ben nereden bileyim bana sorma aklim kendime zor...
  2. Dayan Gönlüm

Dayan Gönlüm

Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum içime!..."Sadece sen...
  3. Dayan yüreğim... buda geçer...!

Dayan yüreğim... buda geçer...!

Daha nerede durup nerede terkedeceğimize karar veremezken.. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmezken.. hayatı yaşamaya değer kılan duyguların yokluğu hissedilir oldu yüreklerde.. gönül duymazken dinlemezken, göz görmezken..ama gönül görürken.. hayat daha mı anlamlıydı? başımıza neler gelecek daha..neleri sığdıracağız şu kısacık hayata.. bir anda olacak her şey..mutluluğu bir yana,...
  4. Dolar 1.70'e dayandı

Dolar 1.70'e dayandı

Dolar 1,70 liranın üzerine çıktı. Ekonomistlere göre, kurda yeni hedef 1,75. Gelişmekte olan para birimlerinden çıkış eğilimi sürüyor. Bankalararası piyasada dolar 1,7055 lira ile 3 ayın zirvesine çıktı. Dolar bu seviyeyi en son 21 Kasım 2008’de görmüştü. Kurdaki hareketi NTVMSNBC’ye yorumlayan A Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Murat Salar şunları söyledi: “Kurda bu saatten sonra 1,75’e...

Sayfayı Paylaş