dayanamıyorum sölemem gerekiyormu :( suç bende onuda biliyorum:(

gercekten cok adi bi durum..buna yasadiklarima dayanaraktan biseyler söylemek istiyorum ister dinlersin ister dinlemez senin fikrin...

ben 4 senelik evliyim 2 senede nisanli kaldik üstelik bi kizim var...ben nisanliyken esim de böyle birisiyle birlikte olmus...4 seneden sonra simdi cikmis bana diyoki ben onu unutamiyorum seni sevmiyorum sevmedimde...bu durumu hakedicek ne yaptim benim sucum ne..üstelik 4 senenin icerisinde yasdiklarimizi bi bilseniz ne dersem onu yapardi...beni hic üzmedi onu cok seviyorum...hala....ama bu durumu anlatman gerek ilerde kimbilir benim durumuma düsmeyecegi ve simdi bunlari yapan ilerde belki daha kötüsünü yasatacak o kisiye...bu dayanilmaz bi aci rabbim kimseye vermesin ...banada sabrimi ve okisinin tekrar dönmesini varsin nasip etsin insallah..arada bir bebek var bunu kimsenin kimseye yasatmaya hakki yok..sende birilerinden ah almak istemiyosan bunu en dogru bisekilde anlat..bunu bilmeye onun hakki var en azindan yol yakinken evlenmemisken bi cocuk olmadan ögrenmesi onun hayrina..ben bunlari önceden bilmis olsaydim ne gecmisim nede gelecegim böyle biseyle yikilmayacakti....

Geri