1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı

Konu, 'En Güzel Tarifler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dedem Küstü Nasıl Yapılır

Ev Yapımı Dedem Küstü Tarifi

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere lezzetli mi lezzetli kurabiye tarifi sunuyor ve dedem küstü tarifi veriyoruz. İşte size tadı da adı da farklı bir lezzet dedem küstü yapılışı Melek'lerim:)

Malzemeler :

250 gr. margarin
    100 gr. kuş üzümü
    1 su bardağı susam
    500 gr. un
    150 gr. pudra şekeri
    2 yumurta

Yapılışı:

Öncelikle yumurtalardan bir tanesinin sarısı ayrılır. Un elenir, ortası açılır. Yağ, şeker, yumurta, üzümler konur. Hamur yapılır. 10 dk. Dinlendirilir. Hamurdan erik büyüklüğünde parçalar koparılır. Yuvarlanır. Yumurta akına batırılıp arkalı önlü susama bulanır. Tepsiye dizilir. 180 Derece fırında 25 dk. pişirilir.

Dedem Küstü Tarifi Resimli yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meraba bizim kiraz ağaçlarımız var yani anlıyacağınız gibi bol bol kirazlarımız var:) Bu kirazları değerlendirmek istiyorum bir çok şey yaptım kirazlı reçel komposto felan da filan da yalnız birşeyin tarifini bilmiyorum oda Kiraz Püresi Tarifi siz biliyorsanız bana yazın lütfen.
  2. Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi Resimli yapılışı

Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi Resimli yapılışı

Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bir arkadaşımın arkadaşında yediğim Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifini sizden biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Marmelatlı Rüzgar Gülü Tarifi için şimdiden çok tşk ederim.
  3. Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Avaz Pasta Tarifi Lezzetli iftar yemekleri sonrasında aileniz ile ya da iftara davet ettiğiniz misafirlerinizle tüketeceğiniz çok lezzetli bir pasta tarifi veriyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Avaz pasta tarifi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz:) Gerekli olan Malzemeler -1 paket bisküvi -125 gr çikolata sosu -Hindistan cevizi...
  4. Dedem Küstü Kurabiyesi Tarifi Buyrun Ama Dedeniz Küsmesin :)

Dedem Küstü Kurabiyesi Tarifi Buyrun Ama Dedeniz Küsmesin :)

Dedem Küstü Nasıl Yapılır Ev Yapımı Dedem Küstü Tarifi BU kurabiyeye neden böyle isim vermişler bilinmez ama tarifi incelediğiniz zaman lezzetli bir kurabiye tarifi olduğu belli oluyor sevgili melekler :) Büyüklerimiz bizlere hiç küsmesin, sevgimiz saygımız hep devam etsin diyoruz ve dedem küstü nasıl yapılır diye merak eden meleklerimizi ve sayın misafirlerimizi ev yapımı dedem küstü...
  5. Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Nasıl Yapılır Ev Yapımı Güllü Kek Tarifi Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce gül böreği tarifi sunmuştuk. Şimdi ise güllü kek tarifi sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz:) Malzemeler: 1 su bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı gülsuyu 1 kase gül yaprağı 3 yumurta 1 su bardağı tozşeker 1 paket...

Sayfayı Paylaş