dedikodu köşesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: dedikodu köşesi

ba ba ba ba donmuş kalmış mış sen kimsin nan koskoooca Prf.dan daha mı iyi :diespam:bilcen, gayet faydalı bilgiler,:hi: estencim saolsun faydalı olduğunu bildiğinden bize didikodu köşesi açmış...

yapma yaaa zaten faydalı diye yapıyosunuz dimi dedikoduyu zararlı olsa mazallah yanına yaklaşmassın :Booty:

yav kızlar ben ezodan şüpelendim şimdi... yeni gelinmiş bide vah vah... kıs boşver sana kocamı yyokkkk... ooooo...sürüylen.. salla elini şekerim :D ama durun dedikodunun başında kibirli bişi dememişmiydi.... ezoda değil ozaman... benim arkadaşımda kibir ne gezer...:) hımmmmm. biri daha aklıma geldi... sitenin kibirlisi kimdi:spy:

hadi sayalım kibirlileri :bolt:

Sen başlattın bence önce seni banlasınlar.Ben masumum oyuna geldim.Öyle demek istememiştim.:eyebrows:

Ben hiç demek istememiştim ... nolcek şimdi... ben yeniyim daha affederler... seni napsınlar estern:D

MIŞ MUŞ

Æ Kapkaç vakasında düşüş varmış.
Çantalardan kayda değer bir şey çıkmayınca demek...

Æ İmam, evlendirdiği oğluna, görev yaptığı camide tören yapmış.

Bence uygundur; evlilik, iki tarafın da yarı ölümü demektir biraz da. ("Camide düğün" meselesine bilahare gireriz.)

Æ Eda Taşpınar güneşten zarar görmemek için arada hastaneye gidip serum alıyormuş.

Fedakár kız! Her şey bizim göz zevkimiz için!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri