Dedikodu stresi önlüyor

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Dedikodu stresi önlüyor
Aaa bunu duyunca çok şaşırdım.Biz en iyizi stresimizi atmak için bol bol dedikodu yapalım:DBaksanıza araştırmaların sonucu iyi çıkmış:D
Dedikodu stresi önlüyor
Sık sık dedikodu yapanların daha az strese girdiğini belirten araştırmacılar, sosyal bağların kuvvetlenmesinde önemli rol oynadığı için dedikodunun, yapanları daha mutlu ve sağlıklı hale getirdiğini kaydetti.
Michigan Üniversitesi bilim adamları, çiftler halindeki 160 kız öğrenci üzerinde yaptıkları araştırmada, dedikodunun endişe ve stresi azaltan progesteron hormonunun seviyesini artırdığını saptadı.

Çiftlere ayrılan öğrencilerin yarısına, birbirlerine sormaları için, aralarındaki yakınlaşmayı sağlayacak türden sorular verildi. Grubun diğer yarısından ise botanik üzerine hazırlanmış bir araştırma makalesini ele almaları istendi.
20 dakika sonra, birbirlerini tanımalarını ve birbirlerine yakınlaşmalarını sağlayacak sohbetler yapan öğrencilerin progesteron seviyelerinin aynı kaldığı veya yükseldiği görüldü. Diğer gruptakilerin progesteron seviyelerininse azaldığı tespit edildi.
Araştırma başkanı Prof. Stephanie Brown, biyolojik mekanizmayla insanların toplumsal davranışları arasındaki bağlantıyı saptamak gerektiğini belirterek, “Bu bağlantılar, yakın ilişki içindeki insanların toplumsal olarak izole yaşayanlara nispetle neden daha mutlu ve sağlıklı olduğunu ve neden daha uzun yaşadığını açıklamaya yardım eder” dedi.
Araştırma, Hormones and Behaviour dergisinde yayımlandı.
 
inş. çok fazla yan etkisi olmaz dedikodunun bu kadar faydasının yanında

sanırm bir tür deşarj olmak iyi geliyor insanlara
 
hiosting domeny

Chcesz być internet numer? Co powinieneś zrealizować ! tani hosting w Polsce z kwoty transakcji świetne swojej energii w handlowych z hosting www , mam sprawę wiele rzeczy . Nauka te rzeczy pomógł ja Inside My organizacja dużo więcej i inne rzeczy, ! To nie było tylko o drogie Seo firma, nie było każdy zbyt drogie Yahoo albo google reklama Plan . Okazało wysiłek , to był godzinami że będzie przekształcony dni a potem tydzień swojej energii wydatkowane pracuje na strony , modyfikacji witryny ( i modyfikacji znowu ), upewniając my wyszukiwane trafności skończyło się jak oczekiwano korzystania Najpopularniejsze Zwrot search z Publikuj Przekaż , patrząc na zapewnienia moja osobista Promocje skończył opłata dla Ciebie talia inne gospodarza w tym dostarczany identyczny najwyższej jakości Rozwiązania że Zasilanie ( nie bardzo twój kiddie gospodarza że podaż 25GB dysk kompaktowy przestrzeni oraz transfer danych dla $ 5 00 30 dni), plus opiekę Moja osobista konsumenci się upewnić dostali coś ludzie żądany albo nawet wymagane . konsekwencji tak czy owak , pozwól nam na co ma ciężki dla mnie Kilka indywidualne dodatkowe gospodarza może nie zgadzam ze mną w nocy, , lub doświadczony różne doświadczenia wtedy , zatem znowu , jest jedynie po prostu to, co okazała się pomocna osobiście , która jest mojej tylko . Zacząłem nasz początkowe hosting www Firma w środku listopad związane z 2008. Nie mogę ujawnić ujawniają tym Przedsiębiorstwo dzięki umowa związane z sprzedaż , jednak i niech wiesz, które byłby sukces hosting www , oraz było na drodze stać masywny osoba w hosting gry wideo po prostu spalone nieszczęśliwy i miał sprzedać ! I used to be working kilka godzin każdego dnia na dzień Dbanie o konsumenci poprzez AOL , MSN , ICQ, AOL America Online, Skype, PHPLive, a potem dla każdego inne żyją Czat program mogłem korzystania , e mail , i porozmawiać rozmowy. To specyficzne przewody mnie osobiście nam do moje pierwszy Przegląd, a także ilość zrozumienie przejść o . jeden . Pomoc To naprawdę jest (w mojej głowie ) najważniejsze części web hosting service organizacja, a może do or die any uruchomieniem Przedsiębiorstwo Szybko , albo sposób W przypadku, gdy oferujemy pol pomoc dla spółki jak również Pomoc oni otrzymywać jest szybkie , precyzyjny , a także ciepły i przyjazny. Producenci ( Sponsor tytuł oraz logo firmy) wola spread jak wild fire , czasem , wystarczy zgodne z wsparcie . Nie możesz pozwolić bilety określić wokół ponieważ musiała zobacz instytucja, inaczej musieli trim stocznia , lub Twój lover nie będzie niech cię , lub ci tylko didn 't że pokonywaniu it . To mógł okazać się bardzo walka ostatecznie początkowy kupujący pojawić na pewno Publikuj wielu fotele miesiąc . Wtedy , dla tych, którzy mają inne , pewnie 30, idziesz do nauczyć się mają Karnety, żyć CZAT , komunikaty, pre -sales pytania , wszystko porcja w natychmiast. Wtedy stand up na 50-100 Klient odmiany a ty zapchana . To tam zacząć dla Ciebie wolne drzemka i rozpocząć do stracenia tam Szybkie ! W przypadku gdy masz 50-100, jak również kiedykolwiek 30 grubsza , trzeba zwiedzanie dobry zlecone pomoc rozwiązanie . Użyłem BobCares i mają znalezionych oszustów do być są najbardziej profesjonalne oraz niezawodny do tego Zestaw mają dystrybutorami i zaczyna z $ 24 miesięcznie do płacić Dwanaście klienci 24 godziny na dobę One week tygodniowy . Jakiś służy gospodarzom website, i odbiorców, patrzeć na na Freelancing pomoc, jeszcze jednak aż ma Bucks zatrudniać osobiste Pomoc Pracownicy, Proponuję pod Outsourcing Techniki . Kolejny Biznes mamy wysłuchane dobre rzeczy w odniesieniu do faktycznie leżące u podstaw Pomoc , choć jednak nie mam wypróbowane je , nie mam zaznaczył, że mają kilka great ceny , więc kiedy Mamy powiedział , bardzo dobry referencje. Tak to do góry nogami , niezdrowe boku jest prosty nie dostarczyć dobre Pomoc , i też pobierz w środku Kilka miesięcy dzielenie się z rzeczywiste pięćset No koszt hosting www Konsumenci i nie wypłacone konsumentów że masz , że mają znaleźć kolejny hosting www kiedy zazwyczaj zamknięcia . 2 . Wybór numer: Jeśli Szukasz kanał partnerem, czy może Virtual Serwer dedykowany host , może być skusił przez najlepsze ceny z kilka hosting www ( z Fifteen dwunastu miesięcy wieku dziecka ) która oferuje world czy może , moje ulubione , "Unlimited" .. :). Każdy pokazują nas host że dysponuje dysk oraz pomocą nieograniczony miejsce, oraz I będę wykazanie liczba fotografie z Wielki Foot i wziął w Sprzedaż Snort Tennessee ! Przy zakupie host poprzez wartość przez Sam jesteś dla Ciebie nie . Możesz być bez grosza niemniej jednak down time , nie edukacja klientów jeśli to się dzieje, ponieważ aktualna host nie jest gdzie być odkryte , więc kiedy zwłaszcza hosting server dobiega końca , to będzie zatem przeciążony że to się run jak padaczkowego kurczaka ! I słyszałem że opisany najlepsze z Forum , "Nie ma nie | nie jest wcale najlepsze host , tam tylko hosting www to idealny dla ". Najlepiej jest przyjrzeć Hosting WWW Mów Dyskutuj net . Należy widzenia w na "Ogłoszenia" części , zawsze są liczba great zapewnia obecnie tam dla co typu hosting zdarzy ci się być chce. Można nawet Yahoo język "web hosting www Ocena W który wzbudzi ogromny wybór różne przydatne stosowania w wybór usługodawca. To jest często naprawdę zadziwiające również więc spróbować się bo pewna będziesz mógł trzeba Zwroty . Myśląc o koszty, wartości Made dostępne dostarczany ton, myśleć o kilka zdefiniowanych wcześniej pytania. Każda . Will strona wyglądać profesjonalnie , jak również może to wyglądać kilka rzeczy możesz mieć produkowane kiedy tylko skończył Tough luck ? To nie jest zazwyczaj najprostsza metoda ustanowienie Twój host , więc raz , nie bottom twoja ostateczna decyzja na stronach na własne oba ! B . Jakie serwer Dane techniczne ( Computer, Pamięć o dostępie) czy twój numer wskazują, że pieniądze będzie prawdopodobnie orzekł w? Jeśli zdecydujesz kilka analizy, zobaczysz, że najlepsze serwer z pomocą nawet one Trzy lub więcej 0,0 GHz HT host wraz z RAM prawie na pewno opłata 150 dolarów Z Najbardziej przystępne , Jeżeli zdecydujesz się iść aż w bliźniak procesor Maszyny , cena osoba maszyny może wzrosnąć dla Ciebie $ 300 miesięcznie Straightforward. Dlatego , gdy numer może dać dysk Powierzchnia i przepustowość 100GB w odniesieniu do $ 5 miesiąc , można być pewien o złapać nabycie tej samej jakości Oferta jak można to na pewno wydaje ! Chemia . Wyjazd jego lub jej pomoc Hiperłącze , czy to praca Czy oni oferujemy przebywania Czat , wykorzystać ją , send ludzie e-mail i dotyczy szczególne pewne szczególne dla chce inquire tyle pytania jak chcesz całej liczne różnorodne wiadomości albo nawet karnety jak chcesz , to bardzo ważny determinacja, upewnić się, zdobyć co trzeba twojej pochodzącego z firma to może ci dać co dokładnie trzeba. Deb . Uptime : wiele oferta cię Hosting współużytkowane Programy w jak tanie jak $ 1 00 for 1 miesiąc Najlepiej jest zaprenumeruj i Kup jeden trzydziestu dni okresu. Powiadamiaj zwłaszcza numer właśnie bieżące intencje są , a chcieliby wynagrodzenie zostać dodano do serwer podobny identyczne że konkretny kanał partnerem będzie prawdopodobnie założyć pomóc oceny Oznacza. A potem miejsce bezpłatne uptime monitor np. DotUptime na nią zobaczyć tylko to, co uptime jest podobny do wewnątrz Cztery tygodnie Okres .
 
Geri
Üst